Zahradní stan MultiGarden 3x6 m
Kód: ME-PAW_3X6_WHITEDetailní popis produktu
Tento praktický zahradní stan o rozměrech 3x6x2,5 m je ideální pro různé venkovní akce, zahrádky a food courty. Konstrukce je vyrobena z hrubých kovových trubek s práškovou barvou o průměru 32/25/25 mm, což zajišťuje odolnost vůči rzi. Kryt z PE s gramáží 100 g/m² chrání před deštěm a sluncem a zajišťuje pohodlí. Sada obsahuje šest stěn upevněných suchým zipem: jednu pevnou, jednu se zipem a čtyři s okénky, což vám umožňuje přizpůsobit si prostor individuálním potřebám. Každá noha stanu je upevněna k zemi kolíky.
Technický popis:
- materiál: PE 100 g/m2, kov
- výška: 250 cm
- hmotnost: 17,1 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní altány |
|---|---|
| EAN: | 5905817005635 |
| Druh materiálu: | kov, polyetylén |
| Šířka: | 600 cm |
| Materiál podpěr: | kov |
| Výška hřebene: | 250 cm |
| Hmotnost: | 17,1 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | MULTISTORE ECOTOYS Krystian Ślebioda |
|---|---|
| Adresa : | ul. Logistyczna 31, 62-080 Tarnowo Podgórne, PL |
| E-mail : | hurt@multistore.pl |
