Zahradní houpačka DUVLAN Zera
Kód: 4348Související produkty
Detailní popis produktu
Nenechte si ujít jedinečnou možnost příjemného posezení či houpání se na zahradní sedačce DUVLAN Zera. Pohodlí, příjemné materiály, uklidňující pohupování se a ochrana před sluncem jsou zárukou dokonalého odpočinku a uvolnění. Houpačka DUVLAN Zera je stavěná pro tři dospělé osoby, případně 4 děti. Nosnost houpačky je 250 kg, takže se nemusíte obávat protržení potahu či jiného poškození. Součástí houpačky je i vodovzdorná stříška.
Technický popis:
- nosnost: 250 kg
- hmotnost: 17 kg
- rozměry: 170 x 110 x 153 cm
- pevná ocelová konstrukce
- vodovzdorná stříška
Součástí balení je komplet celá houpačka se stříškou i sedákem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní houpačky |
|---|---|
| EAN: | 8586019911008 |
| Maximální nosnost: | 250 kg |
| Výška: | 153 cm |
| Šířka: | 170 cm |
| Hloubka sedáku: | 48 cm |
| Barva konstrukce: | hnědá |
| Barva polstrování: | béžová |
| Barva střechy: | béžová |
| Hmotnost: | 17 kg |
| Materiál konstrukce: | kov |
| Třímístné: | ano |
| Se stříškou: | ano |
Hodnocení produktu
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Průměrné hodnocení produktu je 4,7 z 5 hvězdiček.
24 hodnocení
5
4
3
2
1
Výpis hodnocení
| Výrobní společnost : | Duvlan s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | K Zornici 1990/23, 95701 Bánovce nad Bebravou, SK |
| E-mail : | info@duvlan.sk |
