O nás

Vážení zákazníci,

společnost Duvlan CZ s.r.o. patří mezi předních internetových prodejců fitness zařízení v Česku a na Slovensku. Na internetovém trhu jsme začali působit v únoru 2006.

Jsme výrobce a distributor značky DUVLAN, která představuje nejvýhodnější poměr kvality a ceny na trhu. Jsme výhradní distributor fitness zařízení značek DIADORA, Fassi a Schwinn v Česku.

Našim zákazníkům nabízíme jednoduchý a výhodný nákup posilovacích zařízení a sportovních potřeb prostřednictvím internetu.
Všechny ceny uvedené na stránce Duvlan.cz jsou konečné (včetně DPH).

Nakupování v našem virtuálním obchodě vám přináší hned několik výhod:

VÁŠ ČAS - Nakupování přes internet šetří váš čas, protože za zbožím nemusíte nikam cestovat. Náš obchod nemá žádné otevírací hodiny, otevřené máme non – stop. Zboží vám doručíme až domů.

VAŠE PENÍZE - Díky nižším provozním nákladům v porovnání s klasickými prodejnami, co se v konečném důsledku projevuje i v cenách našeho zboží, šetříme vaše peněženky. Naší prodejní filosofií jsou nízké ceny a vysoký obrat prodeje.

SLEVY - Pravidelně pro vás připravujeme množství akciových cen jednotlivých produktů. Na vaši žádost (při registraci, nebo v nastavení vašeho účtu) vás budeme informovat o novinkách a aktuálních slevách na našem serveru.

POHODLÍ - U nás můžete nakupovat přímo z vašeho domova, nebo z jakéhokoliv jiného místa na naší planetě. Stačí vám pouze internetové připojení.

Vážíme si každého zákazníka a každému věnujeme zvláštní pozornost!

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení