O nás

Vážení zákazníci,

společnost Duvlan CZ s.r.o. patří mezi předních internetových prodejců fitness zařízení v Česku a na Slovensku. Na internetovém trhu jsme začali působit v únoru 2006.

Jsme výrobce a distributor značky DUVLAN, která představuje nejvýhodnější poměr kvality a ceny na trhu. Jsme výhradní distributor fitness zařízení značek DIADORA, Fassi a Schwinn v Česku.

Našim zákazníkům nabízíme jednoduchý a výhodný nákup posilovacích zařízení a sportovních potřeb prostřednictvím internetu.
Všechny ceny uvedené na stránce Duvlan.cz jsou konečné (včetně DPH).

Nakupování v našem virtuálním obchodě vám přináší hned několik výhod:

VÁŠ ČAS - Nakupování přes internet šetří váš čas, protože za zbožím nemusíte nikam cestovat. Náš obchod nemá žádné otevírací hodiny, otevřené máme non – stop. Zboží vám doručíme až domů.

VAŠE PENÍZE - Díky nižším provozním nákladům v porovnání s klasickými prodejnami, co se v konečném důsledku projevuje i v cenách našeho zboží, šetříme vaše peněženky. Naší prodejní filosofií jsou nízké ceny a vysoký obrat prodeje.

SLEVY - Pravidelně pro vás připravujeme množství akciových cen jednotlivých produktů. Na vaši žádost (při registraci, nebo v nastavení vašeho účtu) vás budeme informovat o novinkách a aktuálních slevách na našem serveru.

POHODLÍ - U nás můžete nakupovat přímo z vašeho domova, nebo z jakéhokoliv jiného místa na naší planetě. Stačí vám pouze internetové připojení.

Vážíme si každého zákazníka a každému věnujeme zvláštní pozornost!