Zahradní nůžkový stan MultiGarden 3x6 m s bočními stěnami
Kód: ME-PAW-FGC-3X6-8 ME-PAW-FGC-3X6-9 ME-PAW-FGC-3X6-1 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Tento automatický zahradní altán je určen do zahrad, komerčních prostor, na veletrhy, festivaly a venkovní akce. Konstrukce je založena na ocelovém rámu s práškovým nástřikem, který zajišťuje stabilitu a odolnost proti korozi. Systém automatického rozkládání umožňuje rychlé seřízení střechy bez složité montáže – jednoduše vysuňte nohy konstrukce. Pavilon má 4-stupňové nastavení výšky, což vám umožňuje přizpůsobit prostor různým potřebám uživatelů. Kryt je vyroben z odolné tkaniny 420D s PVC povlakem, odolné vůči dešti a UV záření, zatímco stěny jsou vyrobeny z tkaniny 210D. Sada obsahuje čtyři stěny připevněné suchým zipem, které umožňují flexibilní uspořádání prostoru. Kolíky a upevňovací lana zvyšují stabilitu konstrukce. Součástí balení je přenosná taška, která usnadňuje skladování a přepravu pavilonu.
Technický popis:
- materiál: práškově lakovaná ocel, PE tkanina
- rozměr: 293 x 600 x 289 - 316 cm
- hmotnost: 31,5 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní altány |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Druh materiálu: | ocel, polyetylén |
| Délka: | 300 cm |
| Šířka: | 600 cm |
| Materiál podpěr: | ocel |
| Výška hřebene: | 316 cm |
| Hmotnost: | 31,5 kg |
| Oblíbené rozměry: | 3 × 6 m |
| Nůžková konstrukce: | ano |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | MULTISTORE ECOTOYS Krystian Ślebioda |
|---|---|
| Adresa : | ul. Logistyczna 31, 62-080 Tarnowo Podgórne, PL |
| E-mail : | hurt@multistore.pl |
