Zahradní nůžkový stan MultiGarden 3x3 m
Kód: ME-PAW-FG-3X3-9 ME-PAW-FG-3X3-4 ME-PAW-FG-3X3-3 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Tento automatický zahradní altán je určen do zahrad, komerčních prostor, na veletrhy, festivaly a venkovní akce. Konstrukce je založena na ocelovém rámu s práškovým nástřikem, který zajišťuje stabilitu a odolnost proti korozi. Systém automatického rozkládání umožňuje rychlé seřízení střechy bez složité montáže – jednoduše vysuňte nohy konstrukce. Pavilon má 4-stupňové nastavení výšky, což vám umožňuje přizpůsobit prostor různým potřebám uživatelů. Stříška je vyrobena z odolného materiálu 420D s PVC povlakem, který je odolný vůči dešti a UV záření. Kolíky a upevňovací lana zvyšují stabilitu konstrukce. Součástí balení je přenosná taška, která usnadňuje skladování a přepravu pavilonu.
Technický popis:
- materiál: práškově lakovaná ocel, PE tkanina
- rozměr: 300 x 300 x 283 - 313 cm
- hmotnost: 16 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní nůžkové altány |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Druh materiálu: | ocel, polyester |
| Délka: | 300 cm |
| Šířka: | 300 cm |
| Materiál podpěr: | ocel |
| Výška hřebene: | 313 cm |
| Hmotnost: | 16 kg |
| Oblíbené rozměry: | 3 × 3 m |
| Nůžková konstrukce: | ano |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | MULTISTORE ECOTOYS Krystian Ślebioda |
|---|---|
| Adresa : | ul. Logistyczna 31, 62-080 Tarnowo Podgórne, PL |
| E-mail : | hurt@multistore.pl |
