Zahradní lehátko MultiGarden ZRL009 černé
Kód: ME-ZRL009_BLACKDetailní popis produktu
Konstrukce lehátka umožňuje nastavit 3 polohy vleže. Materiál lehátka je propustný pro vodu, díky čemuž je voděodolný a lze jej nechat venku. Pro větší pohodlí je lehátko vybaveno opěrkou hlavy. Kromě toho má lehátko podporu pro telefon a šálek a tašku pro nejnutnější příslušenství. Na nohou lehátka jsou protiskluzová překrytí, takže při použití na terase se nemusíme obávat stability a poškrábání podlahy. Celé lehátko lze sklopit na malou velikost, takže lze snadno skladovat nebo přepravovat.
Technický popis:
- rozměry: d86 x š67 x v106,5 cm
- pohodlná opěrka hlavy
- kovová konstrukce
- nosnost: 120 kg
- hmotnost: 7 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní lehátka |
|---|---|
| EAN: | 5903089063735 |
| Materiál konstrukce: | kovová |
| Nosnost: | 120 kg |
| Délka: | 86 cm |
| Šířka: | 67 cm |
| Polohovací: | ano |
| Skládací: | ano |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | MULTISTORE ECOTOYS Krystian Ślebioda |
|---|---|
| Adresa : | ul. Logistyczna 31, 62-080 Tarnowo Podgórne, PL |
| E-mail : | hurt@multistore.pl |
