Zahradní hexagonální stan MultiGarden s okny
Kód: ME-PAW-2X2X2-WW ME-PAW-2X2X2-W-GY Zvolte variantuDetailní popis produktu
Tento praktický zahradní stan o rozměrech 2x2x2 m je ideální pro různé venkovní akce, zahrádky a food courty. Konstrukce je vyrobena z hrubých kovových trubek s práškovou barvou o průměru 31/24/18 mm, což zajišťuje odolnost vůči rzi. Potah z PE s gramáží 110 g/m² chrání před deštěm a sluncem a zajišťuje pohodlí. Kromě toho okenní stěny stanu propouštějí přirozené světlo dovnitř. Každá noha stanu se dá kolíkem uchytit do země.
Technický popis:
- materiál: PE 110 g/m², kov
- výška: 250 cm
- hmotnost: 17,5 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní altány |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Druh materiálu: | ocel, polyetylén |
| Šířka: | 400 cm |
| Materiál podpěr: | ocel |
| Výška hřebene: | 250 cm |
| Hmotnost: | 10,9 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | MULTISTORE ECOTOYS Krystian Ślebioda |
|---|---|
| Adresa : | ul. Logistyczna 31, 62-080 Tarnowo Podgórne, PL |
| E-mail : | hurt@multistore.pl |
