Zahradní hexagonální stan MultiGarden s moskytiérou
Kód: ME-PAW-2X2X2-N-W ME-PAW_2X2X2_NET_GREEN ME-PAW-2X2X2-N-GY Zvolte variantuDetailní popis produktu
Tento praktický zahradní stan je ideální pro různé venkovní akce, zahrádky a food courty. Konstrukce je vyrobena z hrubých kovových trubek s práškovou barvou o průměru 31/24/18 mm, což zajišťuje odolnost vůči rzi. Krycí materiál (PE 110 g/m²) chrání před deštěm a sluncem a zajišťuje pohodlí. Použití moskytiér na stěnách navíc zajišťuje účinnou ochranu před hmyzem, což vám umožní naplno si vychutnat pobyt i během teplých večerů. Každá noha stanu je upevněna k zemi kolíky.
Technický popis:
- materiál: PE 110 g/m², kov
- výška: 250 cm
- hmotnost: 11 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní altány |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Druh materiálu: | ocel, polyetylén |
| Šířka: | 400 cm |
| Materiál podpěr: | ocel |
| Výška hřebene: | 250 cm |
| Hmotnost: | 11 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | MULTISTORE ECOTOYS Krystian Ślebioda |
|---|---|
| Adresa : | ul. Logistyczna 31, 62-080 Tarnowo Podgórne, PL |
| E-mail : | hurt@multistore.pl |
