Zahradní domek YardMaster 106WGY
Kód: 6841Detailní popis produktu
Domek je vyroben z kvalitní žáruvzdorné pozinkované oceli, což zaručuje jeho maximální životnost a bezúdržbovost.
Výhody zahradního domku:
- vyrobený ze žáruvzdorné pozinkované oceli
- dobrý poměr cena / kvalita
- tloušťka plechů: tloušťka stěny 5/10, tloušťka střechy 3/10
- široké a vysoké otvory dveří
- jednoduchá montáž
Další informace:
- stěny, střecha a dveře mají hliníkovou povrchovou úpravu
- dvoje interní posuvné dveře
- skládané hrany pro zvýšenou bezpečnost
- z nerezavějící oceli
- kotva je součástí
Technické údaje:
- celková plocha: 5,97 m2
- podlahová plocha: 5,11 m2
- vnější rozměry (D x Š x V): 303 x 197 x 202
- dveře (Š x V): 120 x 170 cm
- výška stěny: 170 cm
- hmotnost: 92 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní domky |
|---|---|
| EAN: | 3222875710601 |
| Barva: | hnědá |
| Materiál: | plechové |
| Dveře: | dvoukřídlé posuvné |
| Tvar: | obdélníkový |
| Užitná plocha: | 5,11 m2 |
| Zastavěná plocha: | 5,97 m2 |
| Tloušťka stěny: | 0,3 mm |
| Tvar střechy: | sedlová |
| Domky na nářadí: | ano |
| Vnější hloubka: | 182 cm |
| Vnější šířka: | 281 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | TRIGANO JARDIN |
|---|---|
| Adresa : | Le Boulay – F41170 CORMENON, FR |
| E-mail : | dpo.jardin@trigano.fr |
