Vibromasážní plošina Christopeit Vibro 3000

Kód: 7760
4 500 Kč
1 až 2 týdny
Možnosti doručení

Trénink domácího sportu s Vibro 3000 znamená: efektivní svalový trénink s mnoha pozitivními vedlejšími účinky na fyzickou kondici.

Detailní informace

Detailní popis produktu

To může podpořit metabolismus, posílit svaly těla a zlepšit celkový stav kondice a být účinné i proti celulitidě. Intenzivní aktivace svalových vláken, která působí proti celulitidě a může tak vést ke stažení pokožky. Kromě toho je možné zrychlit metabolismus, redukovat tělesný tuk a posílit svaly - to vše bez námahy.

S výkonným Vibro 3000 můžete zlepšit budování svalů, koordinaci a krevní oběh. Je možné stimulovat metabolismus tuků a zvýšit hustotu kostí. Vibro 3000 není jen celotělové cvičební zařízení, může mít i regenerační a preventivní účinek. Namísto potních a dlouhých cvičení na budování svalů lze v krátkém čase procvičit různé svalové skupiny. Tréninkový efekt lze zvýšit pomocí přiložených rozpínacích pásek s držadly. Tento typ tréninku, který byl vyvinut pro cestování vesmírem v šedesátých letech minulého století, si nyní našel cestu do mnoha sportovních oblastí s cílem propagovat jednotlivé části těla a udržet celkový pozitivní tělesný efekt. Boční střídavý houpací pohyb je založen na přirozené posloupnosti pohybů. Tento pohyb neustále mění polohu pánve a zároveň pánev drží břišní a zádové svaly. Díky střídavému kývavého pohybu může trénink s Vibro 3000 ovlivnit břišní a zádové svaly. Díky 20 rychlostním stupněm, které lze ovládat dálkovým ovladačem, je možné pohyby o 3-8 Hz přenášet do všech svalů těla a určit tak kontaktní rychlost svalů. Nízké frekvence jsou vhodné k relaxaci svalů a nácvik rovnováhy. Střední frekvence zlepšují koordinaci, stimulují svaly a posilují vazy a šlachy. Vyšší frekvence jsou vhodné pro zlepšení svalového výkonu (vytrvalost, kapacita a regenerace). Amplituda vibrací až 5 mm a protiskluzová základní deska s 3 různými vibračními zónami na chůzi / jogging / běh završují všestranné možnosti cvičení pro efektivní trénink. 3 různé programy, jakož i individuální program, rozšiřují rozmanitost školení. Snadno čitelný LED displej se zobrazením úrovně rychlosti / času tréninku / přibližně spotřeby kalorií vám umožní mít trénink pod kontrolou.

Technický popis:
- amplituda: 0-5 mm
- frekvence pohybu: 3-8 Hz
- LED displej počítače
- výkon motoru: 220-240 V / 50 Hz / 500 W
- dálkové ovládání
- nohy na tlumení vibrací a bezpečný stojan zařízení
- hmotnost zařízení přibližně: 12 kg
- úroveň rychlosti, čas tréninku a analýza tělesného tuku
- rychlostní stupně: 1-20
- manuální program: 1
- tréninkové programy: 3 předdefinované
- max. tělesná hmotnost: 120 kg
- silný motor s výkonem 0,3 kW
- protiskluzová 3-zónová základní deska s různou intenzitou
- rozměry (D x Š x V cm): 68 x 38 x 15 cm
- tréninkové pásy: 2 kusy

Doplňkové parametry

Kategorie: Vibromasážní stroje
Výkon motora: 220–240 V
Hmotnost: 12 kg
Nosnost: 120 kg
Rozměry (d x š x v): 68 x 38 x 15 cm
Typ: vibrační plošiny

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.