Veslovací trenažér DUVLAN Power Trainer
Kód: 6108Detailní popis produktu
Veslařský trenažér DUVLAN Power Trainer Vám poskytuje záruku úspěšného tréninku. Veslování nabízí ideální způsob posilování svalů celého těla. Veslovací pohyby zpevní zejména vaše břicho a hýždě. Na počítači se Vám zobrazují hodnoty jako čas, počet záběrů a spotřebu kalorií. Je vhodným doplňkem pro Vaší domácí posilovnu. Po skončení tréninku si můžete trenažér umístit na Vámi požadované místo.
Technický popis:
- stabilní ocelová konstrukce
- nastavitelné pásky na chodidla
- pohodlné sedadlo na kolečkách
- hydraulické tlumiče s nastavitelným odporem
- computer zobrazuje: čas, počet záběrů a spotřebu kalorií
- rozměry (D x Š x V): 116 x 70 x 26 cm
- hmotnost: 16 kg
- maximální doporučené zatížení: 100 kg
- maximální doporučená výška cvičence: 180 cm
- určené pro domácí použití
Nejvýhodnější cena na trhu!
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Veslovací trenažéry |
|---|---|
| EAN: | 8586019911275 |
| Nosnost: | 100 kg |
| Měření spálených kalorií: | ano |
| Hmotnost: | 16 kg |
| Rozměry (d x š x v): | 116 x 70 x 26 cm |
| Měření času cvičení: | ano |
| Měření počtu záběrů: | ano |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Duvlan s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | K Zornici 1990/23, 95701 Bánovce nad Bebravou, SK |
| E-mail : | info@duvlan.sk |
