Skládací zahradní lehátko MultiGarden ZRL010
Kód: ME-ZRL010 BLACK ME-ZRL010 SIVA ME-ZRL010 BEZOVA Zvolte variantuDetailní popis produktu
Lehátko má nastavitelné opěradlo a opěrku na nohy. Díky svému důmyslnému designu se během několika vteřin promění v pohodlné lehátko, ideální pro relax venku nebo opalování. Nohy lehátka mají speciální kluzáky, které chrání podlahu před poškrábáním. Maximální nosnost je 150 kg.
Technický popis:
- rozměr lehátka: š 60,5 x d 122 cm
- nosnost: 150 kg
- hmotnost: 5,4 kg
- materiál rámu: ocel
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní lehátka |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Materiál konstrukce: | kovová |
| Nosnost: | 150 kg |
| Délka: | 122 cm |
| Šířka: | 60,5 cm |
| Polohovací: | ano |
| Skládací: | ano |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | MULTISTORE ECOTOYS Krystian Ślebioda |
|---|---|
| Adresa : | ul. Logistyczna 31, 62-080 Tarnowo Podgórne, PL |
| E-mail : | hurt@multistore.pl |
