Skládací zahradní lehátko MultiGarden ZRL009-R s nastavitelnou stříškou
Kód: ME-ZRL009-R BEZOVADetailní popis produktu
Design lehátka umožňuje tři polohy ležení. Materiál propouští vodu, díky čemuž je voděodolný a vhodný pro venkovní použití. Pro větší pohodlí je lehátko vybaveno opěrkou hlavy a stříškou, která chrání před nadměrným slunečním zářením. Nohy lehátka mají protiskluzové podložky, takže se při používání na terase nemusíte obávat o stabilitu ani o poškrábání podlahy. Celé lehátko lze složit do kompaktních rozměrů, což usnadňuje jeho skladování nebo přepravu. Maximální nosnost je 120 kg.
Technický popis:
- rozměr lehátka: š 67 x d 86 cm
- nosnost: 120 kg
- hmotnost: 7 kg
- materiál rámu: ocel
- materiál čalounění: textilní síťovina
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní lehátka |
|---|---|
| EAN: | 5903769971541 |
| Materiál konstrukce: | kovová |
| Nosnost: | 120 kg |
| Délka: | 86 cm |
| Šířka: | 67 cm |
| Polohovací: | ano |
| Skládací: | ano |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | MULTISTORE ECOTOYS Krystian Ślebioda |
|---|---|
| Adresa : | ul. Logistyczna 31, 62-080 Tarnowo Podgórne, PL |
| E-mail : | hurt@multistore.pl |
