Mobilní klimatizace Woods CORTINA 12K WiFi A+
Kód: WAC1204GDetailní popis produktu
Klimatizace Woods AC Cortina 12K WiFi A+ je top mobilní klimatizace, která se vyznačuje svojí schopností úsporně chladit místnosti s plochou do 35 m2. Její kompaktní design a pokročilá technologie z ní dělají výjimečnou volbu pro ty, kteří hledají spolehlivá řešení chlazení. Klimatizace Woods Cortina 12K A+ získala několik ocenění v různých zemích. Díky svému vynikajícímu chladícímu výkonu, energetické účinnosti a uživatelsky přívětivým funkcím si získala širokou přízeň ze strany uživatelů.
Vytvořte si z domova útulnou oázu s využitím funkce WiFi. Se zmiňovanou funkcí můžete ovládat teplotu ve své domácnosti pomocí chytrého telefonu nebo jiných mobilních zařízení téměř odkudkoli. Rozlučte se s návratem do vyhřátého domu – jednoduše nastavte termostat na dálku tak, aby byl interiér po vašem příchodu vychlazený na vámi požadovanou teplotu.
Klimatizace s chladícím výkonem 3,5 kW (12 000 BTU) je ideální pro místnosti s objemem do 84 m3. Při výběru klimatu je důležité brát v úvahu rozlohu a tepelnou izolaci místnosti, aby se zajistil efektivní a optimální chladící výkon. Vysoký průtok vzduchu 4360 m3/h zajišťuje účinnou a rychlou distribuci chlazeného vzduchu, což vám umožní udržovat ideální teplotu v celé místnosti. Klimatizace se také může pochlubit výjimečnou účinností při teplotách do 43 °C, což ji odlišuje od ostatních modelů dostupných na trhu. Tato schopnost zaručuje, že účinně vychladí váš prostor i během nejteplejších dní.
K většímu komfortu napomáhá také dálkové ovládání, které umožňuje upravovat nastavení teploty na dálku, například během odpočinku na pohovce nebo v posteli. Kolečka přenosné klimatizace umožňují pohodlnou mobilitu, díky čemuž ji můžete umístit tam, kde je chlazení nejvíce zapotřebí.
Prodloužená záruka
Zaregistrováním klimatizace na stránce warranty-woods.com si dokážete prodloužit záruku jeden rok. Registrace je bezplatná, zabere vám jen pár minut. Nezapomeňte si uschovat doklad o koupi!
Vlastnosti:
- energetická účinnost A+
- dotykový ovládací panel
- chlazení, odlvhčování, ventilace
- ekologické chladivo R290
Technické parametry
- energetická třída A+ (EER 3,1)
- doporučená plocha místnosti: 35 m²
- chladící výkon: 3,500 kW (12000 Btu/h)
- příkon: 1 120 W
- průtok vzduchu: 360 m³/h
- napětí: 220 – 240 V~ 50 Hz
- odvlhčovací výkon: 33,6 l/h
- 3 rychlosti ventilátoru
- hlučnost při 1 rychlosti ventilátoru: 53 dB (A)
- hlučnost při 2 rychlosti ventilátoru: 55 dB (A)
- hlučnost při 3 rychlosti ventilátoru: 64 dB (A)
- Max. pracovní teplota: 43 °C
- chladicí médium: R290
- rozměry (š x v x h): 471 x 850 x 355 mm
- hmotnost: 32 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mobilní klimatizace |
|---|---|
| EAN: | 7332857502424 |
| Vhodné pro místnost: | 35 m² |
| Chladící výkon: | 12 000 Btu/h |
| Energetická třída: | A+ |
| Spotřeba: | 1 120 W |
| Automatické vypnutí: | ano |
| Dálkové ovládání: | ano |
| Mobilní aplikace: | ano |
| Noční režim: | ano |
| Omyvatelný filtr: | ano |
| Topení: | ne |
| Hlučnost: | 64 dB |
| Počet rychlostí: | 3 |
| Rozměry: | 47,1 x 85 x 35,5 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Woods Production Sweden AB |
|---|---|
| Adresa : | Box 356, 441 39 Alingsås, SE |
| E-mail : | info@woods.se |
