Magnetický veslovací trenažér HMS ZM5005

Kód: ABI-17-22-304
11 360 Kč
Vyprodáno
Možnosti doručení

Magnetický, veslovací trenažér HMS ZM5005 sa vyznačuje skvelou funkčnosťou, štýlovým dizajnom a možnosťou postavenia do vertikálnej polohy pre úsporu miesta.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Systém zátěže tvoří tažné lano, které se navíjí pomocí pružiny zpět do bubnu. Při zatažení za lano se roztáčí 3 kilogramové zátěžové kolo, jehož pohyb je omezován elektronicky nastavitelnou, magnetickou brzdou. Regulace zátěže se ovládá tlačítky na ovládacím panelu a na výběr máte ze 6-ti úrovní. Konzola je samozřejmě vybavena přehledným displejem, který má tři segmenty. První segment zobrazuje čas tréninku, vzdálenost a počet přítahů. Druhý segment zobrazuje počet přítahů za minutu a čas na 500 metrů, třetí segment zobrazuje aktuální zvolenou zátěž. Pod displejem najdeme samotné tlačítka pro změnu zátěže a 2 tlačítka pro manuální spuštění, zastavení nebo pozastavení tréninku.
Konstrukce veslovacího trenažéru HMS ZM5005 je designovým skvostem, který skvěle zapadne do každé moderně zařízené domácnosti. Nejde ale jen o design, ale také o funkčnost, kdy po demontáži pedálů a povolení pojistky po straně bubnu, jde konstrukci zvednout. Trenažér tak můžete schovat například do skříně.
Tréninkem na veslovacím trenažéru se zapojuje do pohybu až 84% svalů, jde tedy o skvělého pomocníka pro aerobní trénink.

Přirozený pohyb veslování může harmonicky formovat svaly:
- horní část nohy - sval čtyřhlavý
- dolní část nohy - lýtka
- zadek
- záda
- ramena
- paže
- břicho

Technický popis:
- odpor: magnetický
- zatížení: 6 stupňové
- zátěžové kolo: 3 kg
- počítač zobrazuje: čas, počet přítahů za minutu, celkový počet přítahů, celkový počet přítahů, vzdálenost, čas na 500 metrů, zátěž
- rozměry: d 176 cm, š 60 cm, v 49 cm
- rozměry po zvednutí rámu: d 26 cm, š 60 cm, v 176 cm
- váha: 27 kg
- maximální zatížení: 150 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Veslovací trenažéry
Nosnost: 150 kg
Hmotnost: 27 kg
Výška: 49 cm
Šířka: 60 cm
Délka: 176 cm
Brzdný systém: magnetické
Regulace zátěže: elektronické

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.