Infračervený ohřívač Heidenfeld HF-HP105 s termostatem - 600 Watt

Kód: MW-PR0022842-09 MW-PR0022842-14 33576/CAT MW-PR0022842-24 MW-PR0022842-04 MW-PR0022842-44 Zvolte variantu
9 100 Kč
1 až 2 týdny 1 až 2 týdny 1 až 2 týdny 1 až 2 týdny 1 až 2 týdny 1 až 2 týdny Zvolte variantu
Motiv
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Možnosti doručení

S infračerveným ohřívačem Heidenfeld HF-HP105 můžete dosáhnout příjemného tepla za okamžik.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Integrovaný termostat usnadňuje používání. Abyste si mohli vybrat na míru, elektrické stěnové topení je dostupné v různých velikostech a výkonových stupních pro obytné prostory do 19 metrů čtverečních. Infrazářič zaujme mimořádně robustní technologií, desetiletou zárukou a moderním designem, který si můžete libovolně vybrat z různých motivů. Hliníkový rám dodává chladiči dodatečnou robustnost.

Chcete nakupovat s co nejmenším rizikem? Žádný problém!
S tímto infrazářičem získáte desetiletou záruku, která daleko přesahuje zákonnou záruční dobu. Stanovená doba chodu 100 000 hodin odráží hodnotu technické kvality. Rozhodněte se pro stropní a nástěnný ohřívač, který vám zajistí příjemné teplo na dlouhá léta.

Vyberte si ze stylových motivů
Zkrášlete svůj infrazářič výběrem jednoho ze atraktivních motivů. Díky této rozmanitosti je zde něco pro každého: například podzim a vodopád pro milovníky přírody, kočka pro milovníky zvířat a motivy „východ slunce“ a „pláž“ pro ty, kteří se rádi relaxují.

Povrchová teplota do 125 stupňů Celsia
Při procesu ohřevu infračerveným vytápěním stropů a stěn dochází k povrchovým teplotám až 125 stupňů Celsia. Rychle vytopí interiér místnosti a lze jej použít téměř v každé místnosti: dokonce i v koupelnách nebo dětských pokojích.

Příjemné teplo pro váš domov
Infračervený ohřívač Heidenfeld HF-HP105 vám díky flexibilnímu použití ve velmi krátké době umožní vyhřát jakoukoli místnost na požadovanou teplotu a zajistí tak pohodlný pocit pohody.

Včetně integrovaného zásuvkového termostatu pro ideální regulaci teploty
Aby byl komfort obsluhy obzvláště jednoduchý, je infrazářič Heidenfeld vybaven intuitivně ovládaným zásuvkovým termostatem. Pomocí toho můžete snadno a prakticky nastavit teplotu podle svých představ a nastavit individuální interval ohřevu.

Infratopení Heidenfeld podle nařízení EU
V kombinaci s integrovaným termostatem náš ohřívač přirozeně splňuje nařízení EU 2015/1188 čl.3 II a dosahuje tak účinnosti 98%. Přístroj používejte pouze s integrovaným termostatem. Toto bylo speciálně navrženo pro naše ohřívače a zabraňuje problémům s kompatibilitou. Spolu s naší 10letou zárukou získáte celkový balíček odolný vůči budoucnosti as dlouhou životností.

Rám a montáž
Infrazářič Heidenfeld můžete zavěsit prakticky na jakoukoli stěnu v místnosti, pokud dodržíte potřebné minimální vzdálenosti.

TÜV & GS - certifikát o zkoušce
S atraktivním infrazářičem s obrázkem se můžete těšit na vysokou úroveň bezpečnosti a vynikající funkčnost. Infračervený ohřívač Heidenfeld HF-HP105 byl certifikován renomovaným TÜV Süd. Má také pečeť "GS" (testovaná bezpečnost). O tuto bezpečnost se stará například dvojitá ochrana proti přehřátí.

Jaké jsou výhody technologie infračerveného vytápění?
Infračervené ohřívače vytvářejí sálavé teplo. Na rozdíl od běžných radiátorů se při tomto nejprve neohřívá vzduch, který následně ohřívá lidi v místnosti. Namísto toho teplo působí přímo na tělo a proto je často mnohem rychlejší než klasické konvekční vytápění. Kromě toho k provozu infračerveného ohřívače potřebujete pouze připojení napájení. Během provozu nevznikají žádné nezdravé emise ani nepříjemný zápach.

Rychlá a snadná montáž
Dodávaný infračervený nástěnný ohřívač obsahuje potřebné montážní příslušenství, takže můžete ihned začít s montáží. Rozbalování. namontovat. Dokončeno. Jednoduché a rychlé. Když si koupíte infračervený ohřívač Heidenfeld HF-HP105, dostanete veškeré montážní příslušenství včetně!

Vlastnosti 600 wattů: 5,0 kg - 100 x 60 cm - velikost místnosti do 8-16 m²

Technický popis:
- zabezpečení: dvojitá ochrana proti přehřátí, včetně termostatu
- montáž na zeď, včetně montážního příslušenství
- detekce okna: Automatické vypnutí topení při zjištění otevřeného okna
- povrch: motiv
- třída ochrany IP: IP44
- délka kabelu: 1,9 metru
- certifikáty: TÜV & GS - certifikát o zkoušce
- délka života: > 100 000 hodin
- teplotní rozsah: Povrchová teplota do 125°C
- technologie vytápění: Infračervené topné těleso
- zdroj: 220 - 240V~ 50/60Hz
- 10 letá záruka

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektrické infrapanely
Typ topidla: infrapanely
Použití: interiéry
Umístění: nástěnná
Příkon: 600 W
Hmotnost: 5 kg
Barva: -
Šířka: 100 cm
Výška: 60 cm
S termostatem: ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.