Elektrický běžecký pás s pultem HMS LOOP12

Kód: ABI-17-19-127
24 100 Kč
3 až 10 pracovních dní

Běžecký pás HMS LOOP12 spadá svým vzhledem a funkcím Mezi nejmodernější trenažéry určené pro 21. století.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Model LOOP12 se od konkurence odlišuje možnosti nasazení pracovního pultu, na který si můžete odložit například notebook, knížku, nebo oblíbenou kávu. Po nasazení stolu se rychlost běžecké plochy omezí na maximální rychlost 6 km / h a po propojený pultu s konzolí je možné upravovat rychlost.
Bez nasazeného pultu se z trenažéru LOOP12 stává plnohodnotný běžecký pás s maximální rychlostí 12 km / h a výkonem 2,5 HP. Běžecká plocha o rozměrech 125 x 45 cm je na 6 místech odpružená použitím silikagelových silentbloků, které snižují zatěžování kloubový při běhu. Konzola jde snadno sklopit k zadní hraně trenažérů a po sklopení získáme rozměr 158 x 77 x 14 cm a trenažér se tak vejde za skříň nebo pod postel. Přesouvání modelu LOOP12 navíc usnadňují 2 páry koleček. První pár se nachází na spodní hraně a po zvednutí zadní části pásu umožní pohyb vpřed a vzad. Druhý pár koleček se nachází na čele trenažérů a po jeho zvednutí do kolmé polohy umožní pohyb do stran.
Ovládací panel zobrazuje všechny důležité údaje během tréninku (rychlost, čas, vzdálenost, spálené kalorie a počet krokový). Po stranách displeje najdeme tlačítkem pro zastavením a spuštěním pásu, regulacím rychlosti a 2 tlačítkem pro změny rychlosti na 3 a 5 km / h. Počítač také disponuje rozhraním bluetooth pro spojení s tréninkovou aplikací FitShow, pomocí které můžeš sledovat vývoj kondice a zároveň umožňuje správné nastavení tréninkového programu, podle kterého trenažér automaticky mění rychlost běžecké plochy.
Konzole je vybavena reproduktory pro poslech hudby, nebo sledování filmů na mobilním zařízení, které si můžeš ddložiť do sklopného stojanu.

Technický popis:
- motor: 2,5 HP
- maximální rychlost: 12 km / h
- maximální rychlost při nasazeném pultu: 6 km / h
- rozměr běžecké plochy: 125 x 45 cm
- Bluetooth pro Spojením s mobilním zařízení a aplikací FitShow
- vestavěné reproduktory
- bezpečnostní klíč
- rozměr po složení d152 cm x S77 cm v101 cm (14 cm při sklopení madla)
- váha: 43 kg
- maximální zatížení: 120 kg
- funkce počítače: čas, rychlost, vzdálenost, spálené kalorie, počet krokový.

Doplňkové parametry

Kategorie: Domácí motorové pásy
Výkon motoru: 2,5 HP
Maximální rychlost: 12 km / h
Rozměry běžecké plochy: 125 x 45 cm
Rozměry: d152 cm x š77 cm v101 cm
Hmotnost: 43 kg
Nosnost:: 120 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.