Bradla s hrazdou na stěnu nebo žebřiny MARBO MH-U205

Kód: ABI-17-3-351
2 990 Kč
3 až 10 pracovních dní
Možnosti doručení

Bradla s hrazdou MARBO Sport MH-U205 jsou určeny pro zavěšení na zeď, nebo na žebřiny.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Variabilita MH-U205 je postavena na 3 párech háků, které naleznete v balení. První 2 páry jsou určeny pro montáž na zeď: 1. pár se použije pro montáž do ideální výšky pro hrazdu a 2. pár se upevní do výšky pro použití bradel. Pro bezpečné použití je Nunta zvolit správné kotvení podle materiálu stěny. 3. pár se použije v případě zavěšení na žebřiny a připevňuje se na konstrukci MH-U205.
Konstrukce je vyrobena z ocelového profilu 40 x 40 mm, díky kterému má nosnost až 150 kilogramů. Jednotlivé díly jsou vyrobeny na precizních, programovatelných CNC strojích, tento výrobní proces je zárukou bezproblémové montáže.
Vzdálenost úchytů bradel je 43 nebo 47 cm a můžete si je tak nastavit do ideální pozice. Jejich upevnění je zajištěno jedním šroubem, takže přenastavení vám zabere jen pár vteřin. Polstrování je vyrobeno z hrubšího materiálu a je tak maximálně odolné vůči poškození, jako výplň je použita pěna R90, tato vyšší hustota zaručuje pohodlí pro lokty během přítahů kolen.
Hrazda se vkládá do profilů, ke kterým jsou připevněny loketní opěrky, a zajišťuje se šrouby s ergonomickým úchopem pro dotažení bez použití nářadí. Šířka hrazdy je 107 cm a uprostřed najdeme oko pro zavěšení boxovacího pytle.

Technický popis:
- materiál: ocel, 40 x 40 mm
- rozměry: d 64 cm, š 107 cm, v 39 cm
- maximální zatížení: 150 kg
- váha: 14 kg

Upozornění:
Není určeno pro komerční použití.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hrazdy a bradla
Hmotnost: 14 kg
Nosnost: 150 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.