Bazén Marimex Florida 3,66 x 0,99 m bez filtrace

Kód: MAR-10340246
5 130 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Bazén Florida se řadí mezi velmi oblíbené nadzemní bazény na Slovensku. Koupání ve vlastním bazénu si může dopřát opravdu každý.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Předností bazénu Florida je výhodná cena, široká hladina vody a snadné zprovoznění. Stačí jen připravit místo pro bazén, rozvinout bazénovou podložku, bazén rozbalit, sestavit podpůrnou konstrukci, na kterou se navleče bazénová fólie. Od vybalení bazénu můžete do 30 minut napouštět vodu. Bazén je nutno po skončení bazénové sezóny vyčistit, vypustit a uložit na suché, nemrznoucí místo. Správnou údržbou prodloužíte životnost bazénu. Doporučujeme bazén po koupání zakrývat krycí plachtou.

Bazénová fólie:
Bazén má boční stěny vyrobeny z pružného a pevného 3vrstvého PVC materiálu. Vzpěry jsou galvanizovány se zvýšenou odolností proti korozi. Motiv vnitřní folie - modrá (bez mozaiky). Motiv vnější fólie - modrá.

Výhody bazénů Florida:

Jednoduchá montáž
Bazén Florida lze postavit bez stavebních úprav na pozemku. Stačí jen postavit nosnou konstrukci a napnout na ni bazénovou folii. Do hodiny od vybalení bazénu se může napouštět voda.

Stabilita a velikost
Bazénovou plachtu vypíná pevná kovová konstrukce, která umožňuje, aby byly bazény vyráběny i ve velkých rozměrech. Široká vodní plocha tak poskytuje dostatečný prostor ke koupání.

Sezónnost
Bazén stojí na zahradě jen v období koupací sezóny. Jakmile přijde zima, uvolní prostor na zahradě jiným aktivitám. Díky tomu může být každé léto snadno postaven jinde.

Připojení filtrace:
K bazénu můžete připojit libovolnou kartušovou či pískovou filtraci z naší nabídky. Pro napojení filtrace jsou připraveny přechody stěnou bazénu o průměru 32 mm (5/4").

Pro připojení pískové či kartušové filtrace je nutno dokoupit:
- 6 ks bazénových hadic
- 1 ks instalační sada

Pro připojení skimmeru:
Univerzální závěsný skimmer – není třeba dokupovat adaptér, stačí vyměnit průchodku stěny, který je v baleních bazénů za průchodku, která je součástí skimmeru

Pro připojení vysavače:
- 1ks adaptér pro připojení vysavače
- součástí balení bazénu Florida:
- bazén Florida
- návod
- záslepky přechodů stěn bazénu
- 1 sada průchodu stěnou bazénu
- tolerance rozměrů bazénu:
- uvedené rozměry bazénu jsou pouze orientační a ovlivnit je může rovnost podkladu či objem napuštěné vody. Povolená výrobní odchylka je 5%.

Zapuštění bazénu Florida:
Bazén Florida není určen k celkovému ani částečnému zapuštění do země. Jedná se o nadzemní bazén.

Uskladnění bazénu Florida:
Bazén Florida není určen k celoročnímu provozu a proto by měl být na konci koupací sezóny zazimován. Bazén je třeba vypustit, umýt od nečistot, osušit a uložit na suché místo, kde nemrzne. Je vhodné jej během zimy občas přeskládat, aby ve fólii nevznikaly přehyby. Prodloužíte tak jeho životnost.

Doplňkové parametry

Kategorie: Bazény
Průměr: 366 cm
Výška: 99 cm
Barva: modrá
Filtrace: ne
Hmotnost: 31 kg
Celkový objem: 9,4 m3

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.