Air Bike HMS MP 6590

Kód: ABI-17-03-100
5 670 Kč
3 až 10 pracovních dní
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rotoped se vzduchovým odporem MP6590 je revolucí ve výkonnostním i silovém tréninku. Díky předním úchopem posilujete jízdou na rotopedu také horní partie těla. Proto trénink na rotopedu MP6590 ovlivňuje rozvoj celého těla. Tento inovativní rotoped se výborně osvědčí během rozcvičky. Stačí pár minut na to, aby se teplota Vašeho těla značně zvýšila. Bezpečně rozcvičíte a zahřejete Vaše klouby a také svaly, protože jim není postaven mechanický odpor. Jediný odpor, který musíte překonat, je odpor vzduchu. Díky zapojení celého těla velmi rychle zvýšíte tělesnou teplotu a také značně zrychlíte fungování metabolismu.

Na rotopedu MP6590 lze provádět i silový trénink. V okamžiku, kdy začnete rychleji šlapat, tak se odpor zvětší a Vy mnohem více zapojíte své svaly do tréninku. Na tomto revolučním rotopedu je stejně důležitá práce nohou jako i rukou. O tom, zda chcete pracovat celým tělem rovnoměrně, nebo do tréninku více zapojit paže, rozhodujete sami. O intenzitě tréninku a síle, kterou vkládáte do každého opakování, se přesvědčíte už po pár minutách. To Vám dá jistotu, že je daný silový trénink provedený na 100%.

Rotoped je vyroben z nejlepších materiálů. Díky své perfektní konstrukci je velmi stabilní a bezpečný. Dokonce ani během velmi intenzivního tréninku nepocítíte žádné vibrace nebo otřesy. Odpor nemusíte nastavovat, odpor se zvětší, jakmile začnete silněji a rychleji šlapat. Díky tomu, že je jediným odporem vzduch, je rotoped velmi tichý a trénink velmi plynulý. Značka HMS se postarala io komfort tréninku, ergonomické, měkké sedadlo s nastavitelnou výškou umožní dlouhý, příjemný trénink. Transportní kolečka jsou připevněny k přednímu stabilizátoru umožňují tak snadné přesouvání zařízení. Počítač, zobrazuje nejdůležitější informace, které se budou hodit během tréninku, jako jsou čas, vzdálenost, rychlost, kalorie, puls který můžete změřit pomocí dotykových senzorů nacházejících se na řídítkách. Dodatečně se u počítače nachází místo, kam můžete bezpečně položit svůj telefon nebo tablet, pokud je chcete během tréninku využívat.

Technický popis:
- odpor: vzduchový
- měření pulsu: snímače tepové frekvence v rukojetích
- počítač zobrazuje: čas, vzdálenost, rychlost, kalorie, puls
- transportní kolečka
- rozměr stroje: d111 x š65 x v163 cm
- hmotnost: 27 kg
- maximální zatížení: 110 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Air Bikes
Hmotnost: 27 kg
Nosnost: 110 kg
Transportní kolečka: ano
Horizontálně nastavitelné sedadlo: ne
Vertikálně nastavitelné sedadlo: ano
Rozměry (d x š x v): d111 x š65 x v163 cm
Měření času cyklistiky: ano
Snímače tepové frekvence: ano
Měření ujeté vzdálenosti: ano
Měření rychlosti: ano
Ruční senzory: ano
Hrudní pás: ne
Farba: černá/žltá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.