Zahradní lehátko se stříškou Garden Line 233 x 136 x 191 cm se stříškou
Kód: CH-FAT4590Detailní popis produktu
Proměňte svoji zahradu v soukromou relaxační zónu! Toto elegantní dvojité lehátko s baldachýnem je ideálním místem pro odpolední odpočinek, romantický večer nebo líná víkendová rána.
Je vybavena pohodlnými dekorativními polštáři, střechou z nepromokavé látky a síťovaným povrchem z textilie odolným vůči UV záření, což zaručuje pohodlí a odolnost po mnoho sezón.
Klíčové vlastnosti a výhody:
- Dvojitá relaxační zóna - ideální pro dvě osoby
- Střecha z nepromokavé tkaniny – chrání před sluncem a lehkým deštěm
- Technická textilenová síťovina – odolná vůči UV záření, roztahování a vlhkosti
- Dekorativní polyesterové polštáře – pohodlné a estetické
- Snadná údržba – materiál průzoru je pratelný při 30 °C
Technický popis:
- materiál konstrukce: kov
- materiál ležící části: textilene (v černé barvě)
- dva polštáře: 500 × 650 mm , 180 g/m² polyester (ve světle šedé barvě)
- stříška: tkanina 180 g/m², voděodolná (ve světle šedé barvě)
- rozměr lehátka: 233 × 136 × 191 cm
- nosnost: 260 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní nábytek |
|---|---|
| EAN: | 5905629914590 |
| Materiál konstrukce: | kovová |
| Délka: | 233 cm |
| Šířka: | 136 cm |
| Nosnost: | 260 kg |
| Se stříškou: | ano |
| Pro dva: | ano |
| Barva: | černá |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | CHOMIK M.ŚWIEŻY SJ |
|---|---|
| Adresa : | Ul. Cegielniana 114, 32-420 Gdów, PL |
| E-mail : | biuro.gdow@chomik.pl |
