Zahradní houpačka Garden Line 210 x 120 x 170 cm
Kód: CH-KRE3101 CH-KRE9771 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Představte si odpolední spánek na zahradě – s touto houpačkou je to možné! Tato moderní zahradní houpačka s funkcí lehátka je dokonalou kombinací pohodlí, funkčnosti a moderního designu.
Stabilní ocelová konstrukce, hrubé polštáře, pružinové odpružení a nastavitelná stříška znamenají, že se můžete houpat nebo spát venku v naprostém pohodlí. To vše s nosností až 300 kg!
Technický popis:
- nosnost: 300 kg
- rozměry: 210 × 120 × 170 cm
- pevná ocelová konstrukce
- stříška s možností naklonění nad 45°
- materiál sedáku: Oxford 600 × 300D
- materiál polštářů: polyester 180 g/m²
- 2 držáky na sklenice
- 2 polštáře
Součástí balení je komplet celá houpačka se stříškou i sedákem a polštáři.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní houpačky |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Maximální nosnost: | 300 kg |
| Výška: | 170 cm |
| Šířka: | 210 cm |
| Barva konstrukce: | šedá |
| Barva polstrování: | šedá |
| Barva střechy: | šedá |
| Materiál konstrukce: | kov |
| Třímístné: | ano |
| Se stříškou: | ano |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Duvlan s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | K Zornici 1990/23, 95701 Bánovce nad Bebravou, SK |
| E-mail : | info@duvlan.sk |
