Zahradní houpačka Garden Line 170 x 110 x 153 cm
Kód: CH-KRE0742 CH-KRE5422 CH-KRE0735 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Zahradní houpačka je vybavena nastavitelnou stříškou, stabilní ocelovou konstrukcí a praktickými držáky na nápoje, díky čemuž je relax v přírodě ještě pohodlnější.
Technický popis:
- nosnost: 220 kg
- rozměry: 170 × 110 × 153 cm
- hloubka sezení: 45 cm
- materiál konstrukce: ocel
- materiál sedáku: Oxford 600 × 300D
- materiál sedáku: voděodolný polyester, 140 g/m²
- stříška: nastavitelná – sklon nad 45°
- 2 držáky na sklenice
- určeno pro 2 až 3 osoby
Součástí balení je komplet celá houpačka se stříškou i sedákem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní houpačky |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Maximální nosnost: | 220 kg |
| Výška: | 153 cm |
| Šířka: | 170 cm |
| Materiál konstrukce: | kov |
| Třímístné: | ano |
| Se stříškou: | ano |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | CHOMIK M.ŚWIEŻY SJ |
|---|---|
| Adresa : | Ul. Cegielniana 114, 32-420 Gdów, PL |
| E-mail : | biuro.gdow@chomik.pl |
