Zahradní houpačka DUVLAN Lorretta - 2. jakost
Kód: R4349Detailní popis produktu
Zahradní houpačka DUVLAN Lorretta byla vystavena na prodejně a následně byla složena zpět do krabice. Na houpačce byl vyměněn jeden díl – spodní kovová tyč.
Příjemné posezení doma na zahradě je neodmyslitelným způsobem relaxace během horkých letních měsíců. Před ostrým sluncem Vás ochrání stříška a Vy si tak můžete vychutnávat příjemný chládek. Díky dostatku místa a vysoké nosnosti až 300 kg si pohodlí zahradní sedačky DUVLAN Lorretta mohou užívat až 3 dospělé osoby najednou. Stabilitu zajišťuje pevný ocelový rám a pogumované nožičky. Elegantní provedení sedačky určitě zapadne do každé zahrady. Součástí houpačky je i vodovzdorná stříška.
Technický popis:
- nosnost: 300 kg
- rozměry: 193 x 120 x 167 cm
- stabilní ocelová konstrukce
- vodovzdorná stříška
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Výprodej 2. jakost Sport a relax |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Nosnost: | 300 kg |
| Výška: | 1670 mm |
| Šířka: | 1930 mm |
| Druh materiálu: | kov |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Duvlan s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | K Zornici 1990/23, 95701 Bánovce nad Bebravou, SK |
| E-mail : | info@duvlan.sk |
