Zahradní fóliovník Cultivo 4x8 m - 2 dveře
Kód: FG-003350Detailní popis produktu
Pro svoji maximální funkčnost, odolnost, spolehlivost a výbornou cenu jsou perfektní alternativou k tradičním skleníkům. Tyto fóliovníky zaručují zrychlení a zlepšení úrody plodin, umožní vám prodloužit pěstební sezónu a zajistí vhodné mikroklima a ochranu vašich plodin před nepříznivými vlivy povětrnostních podmínek.
Tunel o délce 8 m a výšce 2 m vám umožňuje volný pohyb. Má 10 uzavřených větracích oken se síťkami proti hmyzu, které umožňují správnou cirkulaci a regulaci teploty a vlhkosti vzduchu. 2 široké rolovací dveře se západkami zvyšují funkčnost tunelu. Uvnitř jsou v horní části rámu namontovány dvě příčky, které zajistí stabilitu a umožní uvázat šňůrky na popínavé rostliny.
Materiály použité k výrobě tunelu jsou vysoce kvalitní. Konstrukce je založena na ocelových profilech, oboustranně pozinkovaných, což zajišťuje jeho pevnost a odolnost proti korozi. Na potah byla použita kvalitní průhledná fólie s UV4 filtrem, ve které byla zapuštěna PP síťka, která jej chrání před roztržením. který zajistí stabilitu a umožní i vázání šňůrek na popínavé rostliny.
Technický popis:
- konstrukce na bázi oceli, oboustranně pozinkované profily zajišťuje maximální pevnost tunelu a dokonalou antikorozní ochranu
- montáž pomocí šroubů - pevnost a tuhost konstrukce
- potah z průhledné, vrstvené PE fólie 140 g/m2 s UV4 filtrem - nejvyšší ochrana před škodlivými povětrnostními vlivy
- PP síťovina vložená do struktury fólie ji zpevňuje a chrání před roztržením
- 10 větracích okének vám umožní regulovat teplotu a správnou cirkulaci vzduchu
- funkčnost tunelu umocňují široké, rolovací dveře s dvojitým zesíleným zámkem
- spodní část fóliovníku je delší, aby mohlo dojít k překrytí zeminou - ochrana proti navinutí fólie a dodatečná stabilizace konstrukce
- suché zipy upevňující fólii k základně konstrukce zabezpečují její dokonalé napnutí
- optimální výška (200 cm) vám umožňuje volně se pohybovat a provádět práci
- šířka dveří: 1,2 m - na obou stranách fóliovníku
- plocha: 32 m2
- rozměry (DxŠxV): 800 x 400 x 200 cm
- hmotnost: 53 kg
- barva: zelená
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Foliovníky |
|---|---|
| EAN: | 5902706225617 |
| Plocha: | 32 m2 |
| Výška: | 200 cm |
| Šířka: | 400 cm |
| Délka: | 800 cm |
| Materiál konstrukce: | z oceli |
| Materiál výplně: | z polyethylenu (PE) |
| Počet oken: | 10 |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Focus Garden sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kraszewskiego 10, 61-144 Poznaň, PL |
| E-mail : | sklep@focusgarden.pl |
