Vibrační plošina HMS Sky SVP15

Kód: ABI-17-22-420
17 199 Kč
3 až 10 pracovních dní

Detailní informace

Detailní popis produktu

SVP15 je 7D vibrační platforma. Na běžných plošinách dochází k vibračním pohybům v jedné rovině. V 7D platformě jsou díky třem motorům pohyby oscilační, vertikální a lineární. Tyto pohyby je možné kombinovat do 7-mi variant výsledného pohybu. Takové řešení dává mnohem větší výsledky.

Vibrační plošina SKY SVP15 je zařízení pro domácí použití, jehož úkolem je efektivně odbourávat přebytečné tuky, tvarovat postavu a hlavně podporovat relaxaci unaveného svalstva.
Primární funkcí tohoto stroje je spalování přebytečné tukové tkáně a odstranění celulitidy. To je zajištěno vysoce účinnou metodou vibrací. Výzkum dokázal, že toto zařízení povzbuzuje krevní a lymfatický systém, zpevňuje svalstvo nohou, hýždí, břicha a působí proti zadržování vody ve tkáních. Jeho příznivé účinky jsou dlouhodobě prokázány řadou spokojených uživatelů.

Tato platforma VP15 SKY má pozitivní vliv na kardiovaskulární systém, účinně uvolňuje svaly a stimuluje jejich vývoj. Je to univerzální zařízení, které bez ohledu na věk a zdravotní stav uživatele umožňuje starat se o formu a Váš vzhled přímo doma. Přístroj má integrovaný počítač s LCD displejem. Díky indikací umožňuje s vysokou přesností odhadnout počet spálených kalorií. Uživatel si může vybrat mezi 10-ti cvičebními programy, stejně jako samostatně nastavit rychlost masáže i dobu.

Plošina má také 3 úrovně intenzity - při stání uprostřed stroj simuluje chůzi, s mírnou mezerou mezi nohami stroj simuluje běhání a při širokém rozkročení simulujete sprint. A díky dálkovému ovládači, který je součástí balení, je nastavení cvičení rychlé a jednoduché.

Parametry:
- materiál: ABS, plast a ocelový rám
- výkon: 440 W
- napětí: 220-240 VAC
- frekvence napětí: 50/60 Hz
- amplituda vibrací: 11 mm
- 3 motory
Funkce plošiny:
- 10 cvičebních programů
- 3 stupně intenzity
- 60 úrovní rychlosti vibrací
- ruční režim regulace rychlosti a pracovní doby
Rozměr po složení:
- délka: 80 cm
- šířka: 48 cm
- výška: 18 cm
- váha: 18 kg
- maximální zatížení: 120 kg
- součástí balení je ovladač na zápěstí, expandéry, masážní a tlumící podložka

Doplňkové parametry

Kategorie: Vibromasážní stroje
Hmotnost: 18 kg
Nosnost: 120 kg
Výkon: 440 W
Přednastavené programy: 10

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.