Skládací závěsné křeslo Garden Line Eris
Kód: CH-FAT0916 CH-FAT0923 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Chvíle relaxace nabývají nového významu s křeslem ERIS. Jeho stylový design a pohodlný tvar vytváří ideální místo k odpočinku – doma i venku.
Díky měkkému polštáři a pevnému rámu křeslo nejenže skvěle vypadá, ale zajišťuje také bezpečné a pohodlné používání. Snadno se skládá – ideální pro uskladnění!
Klíčové vlastnosti a výhody:
- Praktický design – snadno se skládá a skladuje
- Moderní barevná kombinace
- Odolný ocelový rám a nosnost až 140 kg
Technický popis:
- rozměry křesla: 76 × 58 × 106 cm
- rozměry rámu: 100 × 97 × 190 cm
- maximální zatížení: 140 kg
- barva rámu: černá
- pevná ocelová konstrukce
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní houpačky |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Maximální nosnost: | 140 kg |
| Výška: | 190 cm |
| Šířka: | 97 cm |
| Barva konstrukce: | černá |
| Materiál konstrukce: | kov |
| Stojan: | se stojanem |
| Použití: | univerzální |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | CHOMIK M.ŚWIEŻY SJ |
|---|---|
| Adresa : | Ul. Cegielniana 114, 32-420 Gdów, PL |
| E-mail : | biuro.gdow@chomik.pl |
