Sissy drep HMS LSS01

Kód: ABI-17-53-801
3 190 Kč
3 až 10 pracovních dní
Možnosti doručení

Lavička HMS LSS01 je určena k provádění takzvaných sissy dřepů, které se cvičí jako doplněk klasických dřepů, které budují masivní a silné svaly, přičemž sissy dřep svaly formuje.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Princip cvičení je založen na podpoře lýtek a zarážkách nohou, které umožňují kontinuální zatěžovat svaly během celé série. Sissy dřep využívá celého rozsahu pohybu kolene a zapojuje všechny svaly dolních končetin. Lavici lze použít také k posílení břišních svalů a boků pomocí sklapovaček. Lavice je také vybavena podpěrami pro kliky a očky pro zavěšení expandérů.
Robustní ocelová konstrukce stojí na plastových koncovkách, které chrání podlahu před poškozením a zároveň zajišťují vysokou stabilitu lavice. Přední stabilizátor je vybaven transportními kolečky, zatímco zadní stabilizátor je vybaven rukojetí pro snadné přemístění lavice, když se nepoužívá. Zadní část rámu lze zasunout, aby lavice zabírala opravdu minimum místa. Plošina je vyrobena z drážkovaného plechu, aby se zabránilo uklouznutí obuvi. Na polstrování se používá silná deska s vysokou vrstvou PU pěny pro maximální pohodlí, PU pěna se používá také na zarážky na chodidla.
Podpěra nohou je plynule nastavitelná v horizontálním směru, výšku opěrky lze nastavit od 44 do 52 centimetrů, tato variabilita umožňuje dokonalé přizpůsobení každé postavě.

Technický popis:
- materiál: ocel, dřevo, PU pěna
- rozměry: 100 x 60 x 52 cm
- hmotnost: 12 kg
Opěrka:
- rozměry: 21 x 46 cm
- výška: 44 - 52 cm
Rukojeti na kliky:
- rozměry: 11 x 3 cm
- vzdálenost: 39 cm
Platforma:
- rozměry: 30 x 45 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Fitness lavičky speciální
Hmotnost: 12 kg
Šířka: 60 cm
Výška: 52 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.