Rotoped Schwinn 570U

Kód: NAU-100529
16 490 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Rotoped s magnetickým brzdným systémem, měkkým sedadlem a extra velkou řídící konzolou.

Detailní informace

Detailní popis produktu
Rotoped Schwinn 570U je nejlepší rotoped jaký značka Schwinn nabízí.
Na první pohled Vás zaujme velká řídící konzola jakou nenajdete při žádném jiném rotopedu. Najdete na něm dva modře podsvícené dispeleje. Menší Vám zobrazuje základní údaje o Vašem tréninku, jako jsou: rychlost, čas, vzdálenost, kalorie, počet otáček za minutu a puls.
Horní, větší, displej je rozdělen na několik menších dispelejov: Program display (zobrazuje se aktuální program), Intensity display (zobrazuje úroveň tréninku na základě aktuální zátěže), Heart Rate Zone display (zobrazuje ve které zóně se právě nachází Vaše tepová hodnota), Goal display (zobrazuje aktuální zvolený typ cíle - čas, kalorie, vzdálenost - aktuální hodnotu k dosažení cíle a procento dosaženého cíle), User display (zobrazuje aktuálního uživatele), Achievement display (se aktivuje, když dosáhnete cíle tréninku. na displeji se zobrazí gratulace a zazanie slavnostní zvuk). Rotoped Schwinn 570U obsahuje 29 tréninkových programů a 25 stupňů zátěže, takže skutečně každý si najde svou oblíbenou kombinaci zátěže a programu.
Samozřejmostí je USB port a možnost připojení Vašeho tabletu či mobilu.

Programy a aplikace:
Explore the World ™ - aplikace vám umožní cestovat po celém světě z pohodlia domova a automaticky se přizpůsobit rychlosti vašich produktů Schwinn Fitness podporující Bluetooth®. Prevezmit kontrolu nad svou cestou s desítkami cílů ve vysokém rozlišení a délkách programů, z nichž si můžete vybrat, vrátane 5 km přes japonský vidiek, 10 km přes škótsku vysočinu, maratóny v ulicích Prahy a mnoho dalších. Vyzvěte na cestu po celém světě a motivujte se každý den přidáním nových cílů.

Fitness Test Program - měří zlepšení vaší fyzické kondice. Sleduje a porovnává váš výkon (ve watt-och) pro vaši srdeční frekvenci. Když se vaše kondice zlepší, váš výkon se při určité tepové frekvenci automaticky zvýší.

Recovery Test Program - ukazuje jak rychle se vaše srdce zotavuje z cvičení do klidnějšího stavu. Čím je zotavení rychleji, tím je vaše kondice lepší.

HRC (Heart Rate Control) Programs - programy kontroly srdeční frekvence umožňují nastavit cílovou hodnotu tepové frekvence. Program za pomoci hrudního pásu nebo senzorů na řídítkách, sleduje vaše srdce (BPM - údery za minutu) a přizpůsobuje trénink tak, aby vaše srdeční frekvence byla ve zvolené zóně.

Rotoped je vybaven připojením Bluetooth® a může se bezdrátově synchronizovat s aplikací Nautilus Trainer™. Softwarová aplikace se synchronizuje se svým přístrojem na sledování celkových spálených kalorií, času a vzdálenosti. Zaznamenává a ukládá každý trénink pro rychlý přehled. Kromě toho automaticky synchronizuje údaje o cvičení s aplikacemi MyFitnessPal® a Under Armour® Connected Fitness, abyste dosáhli svůj každodenní cíl v počtu kalorií. Sledujte své výsledky a sdílejte je s přáteli a rodinou!

Počítač obsahuje:
- 29 tréninkových programů (12 profilů tratě, 9 HRC programy, 4 uživatelské, 2 Fitness tests, 1 Recovery test, 1 Quick start)
- 25 stupňů odporu
- Dual Track ™ - počítač se dvěma modře podsvícenými LCD displeji
- 3-rychlostní vestavěný ventilátor
- MP3 přehrávač
- vestavěné reproduktory
- USB port
- paměť až pro 4 uživatele
- Quick Buttons - tlačítka na okamžité nastavení zátěže

Rukojeti:
- nastavitelný sklon
- zabudované snímače tepové frekvence
- loketní opěrka

Sedadlo:
- extra velké a měkké
- nastavitelné horizontálně i vertikálně

Technický popis:
- magnetický brzdný systém
- hmotnost zátěžového kola: 5,8 kg
- hmotnost celkové rotující hmoty: 10 kg
- funkce počítače: rychlost, čas, vzdálenost, kalorie, počet otáček za minutu, puls
- komfortní pedály s nastavitelným popruhem
- 3-dílné kliky
- transportní kolečka
- držák na láhev
- rozměry: d105 x š54 x v141 cm
- hmotnost: 30 kg
- nosnost: 136 kg
- pro domácí použití

O značce SCHWINN®:
Jméno Schwinn bylo celé generace synonymem pro americké kola.
SCHWINN® je značka která přináší legendární cyklistickou technologii do domácích fitness strojů. Od roku 1965 se stal SCHWINN® jednou z nejrespektovanějších značek pro domácí fitness na americkém trhu. Dlouholeté zkušenosti, inovace, kvalita, jedinečnost to je značka SCHWINN®.

Záruční servis bez nákladů!
Nejvýhodnější cena na trhu!

Doplňkové parametry

Kategorie: Rotopedy
Brzdní systém: magnetický
Hmotnost: 30 kg
Nosnost: 136 kg
Rotující masa: 10 kg
Transportní kolečka: ano
Horizontálně nastavitelné sedadlo: ano
Vertikálně nastavitelné sedadlo: ano
Rozměry (d x š x v): 105 x 54 x 141 cm
Ergometr: ano
Snímače tepové frekvence: ano
Ovládání zátěže: elektronické
Měření pulsu: ano
Měření spálených kalorií: ano
Měření ujeté vzdálenosti: ano
Měření rychlosti: ano
Měření času cyklistiky: ano
Počet stupňů zátěže: 25
Systém vyrovnávání nerovností podlahy: ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.