Rotoped Nautilus U626

Kód: NAU-100739
16 790 Kč
2 až 4 týdny
Možnosti doručení

Rotoped Nautilus U626 s pevnou robustnou konstrukcí, velkým sedadlem a nosností do 136 kg.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pokud jste se rozhodli začít trénovat, rotoped Nautilus U626 už na vás čeká.

Jakmile poprvé sednete na velké měkké sedadlo pochopíte, proč se U626 patří mezi špičkové rotopedy. Pevná a robustní konstrukce umožňuje maximální stabilitu a maximální nosnost 136 kg.
Rotoped Nautilus U626 obsahuje pro vás 25 stupňů zátěže a 29 tréninkových programů. Vybrat si můžete z přednastavených programů pro intervalový trénink, hubnutí, zlepšení kondice nebo si můžete vytvořit jeden na dosažení vašich osobních cílů.
Jste dobrodruh a chcete nové zážitky? Rádi cestujte po světě a chcete přitom trénovat z pohodlí svého domova? Máme pro vás řešení. Explore the World ™ je úžasná mixed-reality aplikace, díky které budete moci jezdit různé tratě po celé planetě a užívat si dech beroucí scenérie. Jak na to? Je to jednoduché! Jednoduše si zvolíte trať a stáhnete si ji. Můžete si vytvořit svůj vlastní závod a pozvat do něj přátelé nebo se jednoduše připojte už k existujícímu závodu a poražte všechny.

Když budete trénovat s rotopedem Nautilus U626 nikdy nezažijete nudu. Jeho elegantní řídící konzola obsahuje dva LCD displeje Dual Track™ s modrým podsvícením ... připojte si k řídící konzole váš tablet nebo mobil ... sledujte vaši rychlost, čas, spálené kalorie ... poslouchejte hudbu na MP3 ...nabíjejte připojený mobil či tablet ... a to vše najednou. A když vám začne být teplo, troj rychlostní ventilátor vás rychle zchladí. S řídící konzolou na Nautilus U626 se již více nemusíte omezovat a dělat kompromisy.
U626 umožňuje snadný přenos vašich údajů o cvičení do aplikací Explore the World ™, MyFitnessPal a jiných aplikací přes Bluetooth nebo USB.

Zlepšete svůj výkon ... sledujte pokroky ... dosahujte své cíle ... s rotopedem Nautilus U626.

Programy a aplikace:
Explore the World ™ - aplikace vám umožní cestovat po celém světě z pohodlia domova a automaticky se přizpůsobit rychlosti vašich produktů Schwinn Fitness podporující Bluetooth®. Prevezmit kontrolu nad svou cestou s desítkami cílů ve vysokém rozlišení a délkách programů, z nichž si můžete vybrat, vrátane 5 km přes japonský vidiek, 10 km přes škótsku vysočinu, maratóny v ulicích Prahy a mnoho dalších. Vyzvěte na cestu po celém světě a motivujte se každý den přidáním nových cílů.

Fitness Test Program - měří zlepšení vaší fyzické kondice. Sleduje a porovnává váš výkon (ve watt-och) pro vaši srdeční frekvenci. Když se vaše kondice zlepší, váš výkon se při určité tepové frekvenci automaticky zvýší.

Recovery Test Program - ukazuje jak rychle se vaše srdce zotavuje z cvičení do klidnějšího stavu. Čím je zotavení rychleji, tím je vaše kondice lepší.

HRC (Heart Rate Control) Programs - programy kontroly srdeční frekvence umožňují nastavit cílovou hodnotu tepové frekvence. Program za pomoci hrudního pásu nebo senzorů na řídítkách, sleduje vaše srdce (BPM - údery za minutu) a přizpůsobuje trénink tak, aby vaše srdeční frekvence byla ve zvolené zóně.

Rotoped je vybaven připojením Bluetooth® a může se bezdrátově synchronizovat s aplikací Nautilus Trainer™. Softwarová aplikace se synchronizuje se svým přístrojem na sledování celkových spálených kalorií, času a vzdálenosti. Zaznamenává a ukládá každý trénink pro rychlý přehled. Kromě toho automaticky synchronizuje údaje o cvičení s aplikacemi MyFitnessPal® a Under Armour® Connected Fitness, abyste dosáhli svůj každodenní cíl v počtu kalorií. Sledujte své výsledky a sdílejte je s přáteli a rodinou!

Počítač obsahuje:
- 29 tréninkových programů
- 25 stupňů odporu
- Sight Line™ - počítač se dvěma modře podsvícenými LCD displeji
- 3-rychlostní vestavěný ventilátor
- MP3 přehrávač
- vestavěné reproduktory
- USB port
- paměť až pro 4 uživatele
- Quick Buttons - tlačítka na okamžité nastavení rychlosti a odporu
- 6 LED indikátorů na sledování cílů

Rukojeti:
- nastavitelný sklon
- zabudované snímače tepové frekvence
- loketní opěrka

Sedadlo:
- extra velké a měkké
- nastavitelné horizontálně i vertikálně

Technický popis:
- magnetický brzdný systém
- rotující masa: 10 kg
- funkce počítače: rychlost, čas, vzdálenost, kalorie, počet otáček za minutu, puls
- komfortní pedály s nastavitelným popruhem
- 3-dílné kliky
- transportní kolečka
- držák na láhev
- rozměry: d104 x š55 x v146 cm
- hmotnost: 32 kg
- nosnost: 136 kg
- pro domácí použití

Záruční servis bez nákladů!
Nejvýhodnější cena na trhu!

Doplňkové parametry

Kategorie: Rotopedy
Brzdný systém: magnetický
Hmotnost: 32 kg
Nosnost: 136 kg
Rotujúca masa: 10 kg
Transportní kolečka: áno
Horizontálně nastavitelné sedadlo: áno
Vertikálně nastavitelné sedadlo: áno
Rozměry (d x š x v): 104 x 55 x 146 cm
Ergometr: áno
Snímače tepové frekvence: áno
Ovládání zátěže: elektronické
Měření pulsu: áno
Měření spálených kalorií: áno
Měření uběhnuté vzdálenosti: áno
Měření rychlosti: áno
Měření času cyklistiky: áno
Počet stupňů zátěže: 25
Systém vyrovnávání nerovností podlahy: áno

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.