Rotoped HOUSEFIT TIRO 100 iTrain

Kód: FS-HB-8268HPMB
12 990 Kč
Skladem (2 - 7 dní)
Možnosti doručení

Ergometr je vybaven elektronickou regulací zátěže a umožňuje díky rozhraní Bluetooth bezdrátové propojení s Vaším tabletem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ergometr HOUSEFIT TIRO 100 iTrain je vybaven elektronickou regulací zátěže s možností programování. Umožňuje bezdrátové propojení s tabletem, který lze zacvaknout přímo na počítač stroje a využívat aplikaci pro Android či Apple. Tato aplikace obsahuje množství přednastavených tratí či řízení podle tepové frekvence i wattový režim. Zvláštností, kterou však naprosto vybočuje je možnost, díky které lze nastavit vlastní trať v systému GOOGLE MAPS. Díky této funkci si můžete zvolit trasy, které byste například. v zimě absolvovat nemohly, nebo naopak místa kam se normálně nepodíváte. Výběr je jen na Vás! Můžete si zvolit 3 druhy náhledu, buď standardní, ptačí perspektiva, či pohled vlastníma očima. Jinak i bez využití tabletu, nabízí stroj jak jednoduchou manuální volbu zátěže, tak kompletní programové vybavení včetně profilových tréninků a programů řízených tepovou frekvencí.
Tento ergometr nabízí zákazníkům kombinaci kvalitního ergonomického, ocelového rámu za velmi příznivou cenu. Rámová konstrukce a výškově nastavitelná řidítka tak zajistí pohodlné a správné posezení lidem o výšce až 200 cm. Vyvážený setrvačník o hmotnosti 9 kg, magnetická brzda a převod dopínaným řemenem zaručuje komfortní, plynulý a tichý chod i při větších zátěžích, osobám do hmotnosti 150 kg. Ergometr je kompletně na ložiscích (šlapací střed, setrvačník, dopínací kladka, ...), což spolu s masivním rámem zajišťuje dlouhou životnost stroje. Ergometr TIRO 100i Train má elektronicky ovládanou magnetickou brzdu, s regulací zátěže v 16 stupních.

Trénink s přednastavenými programy už vám nestačí? Pomocí Bluetooth bezdrátové komunikace můžete svůj trenažér snadno propojit s tréninkovými aplikacemi jako jsou Kinomap, iConsole+ nebo MyHomeFit. Váš trénink obdrží nové rozměry a vy možnost čelit novým výzvám. Přes tyto aplikace se můžete připojit také ke globálnímu systému Google Maps, vytvářet stále nové trasy a procestovat tak klidně celý svět.

Aplikace jsou buď zcela zdarma nebo v omezené demoverzi s možností zakoupení plné verze, se všemi dostupnými vymoženostmi, které daná aplikace nabízí.

Kinomap aplikaci můžete stahovat pro Android a iOS (Apple).

iConsole+ aplikaci můžete stahovat pro Android a iOS (Apple).

MyHomeFit aplikaci můžete stahovat pro Android.

Všechny tréninkové aplikace jsou poskytovány třetí stranou. Je vhodné předem ověřit, zda právě vaše zařízení (chytrý telefon nebo tablet) bude s vybranou aplikací kompatibilní. V případě problémů nebo hlášení chyb vám rádi pomůžeme, neneseme však zodpovědnost za funkčnost dané aplikace ve vašem zařízení.
Přehledný a snadno ovladatelný computer je vybaven podsvíceným barevným LCD monitorem. Umožňuje režim manuální (tlačítky +/- nastavuje zátěž ručně), profilový trénink (ergometr podle zvolené tratě mění sám zátěž průběhu jízdy se zobrazením vaší polohy a tratě). Dále má také program řízený tepem (H.R.C.), při kterém automaticky koriguje zátěž podle aktuální tepové frekvence a udržuje vás tak v optimální tepové zóně. To je ideální při spalování tuků. Pro tuto funkci je zásadní, že počítač dokáže komunikovat s hrudním pásem, tím je zaručen komfort a přesnost měření. Počítač je také vybaven systémem RECOVERY, který umí vyhodnotit v tzv. uklidňovací fázi po cvičení váš fyzický stav, měřený v závislosti na rychlosti poklesu tepové frekvence bezprostředně po dokončení tréninku.

Tréninkový počítač:
- LCD displej s modrým podsvícením a funkcí Bluetooth
- tréninková aplikace iConsole+ nabízí díky bezdrátovému propojení s tabletem pomocí Bluetooth možnost nastavit si vlastní trať v systému GOOGLE MAPS (systém pro Android či Apple)
- počítač měří a zobrazuje: rychlost, čas, vzdálenost, otáčky/min, kalorie, puls, zátěž, teplotu
- rozsah výkonu: 10-350 W
- program RECOVERY: ano (vyhodnocení fyzické kondice)
- tréninkové programy: P1-P12
- programy závislé na tepové frekvenci: 3 (55%, 75%, 90%), srdeční pás lze dokoupit
- program manuální: 1
- měření tepové frekvence: pomocí srdečního pásu nebo prostřednictvím senzorů v řídítkách

Technický popis:
- zátěžový systém: elektromagnetický
- nastavení zátěže: 16-stupňové
- ložiska v setrvačníku a středovém složení: ano
- setrvačník: 9 kg
- výškově nastavitelné sedlo: ano
- horizontálně nastavitelné sedlo včetně naklopení: ano
- snadno přístupný rám: ano
- pojezdová kolečka: ano
- pedály s klipsnou: ano
- nastavitelná řidítka: ano
- komfortní sedlo: ano
- napájení: adaptér
- držák na láhev: ano
- pracovní prostředí: domácí
- třída přesnosti podle EN-957: HA
- pojezdová kolečka: ano

Ostatní informace:
- rozměry: 89 x 58 x 148 cm
- hmotnost: 33 kg
- maximální hmotnost uživatele: 150 kg
- 5 let záruka na rám
- 2 roky záruka na ostatní součásti

Doplňkové parametry

Kategorie: Ergometry
Brzdný systém: magnetický
Nosnost: 150 kg
Hmotnost: 33 kg
Ergometr: ano
Měření kalorií: ano
Měření ujeté vzdálenosti: ano
Snímače tepové frekvence: ano
Konstrukce: klasická
Ovládání zátěže: elektronicky
Hmotnost setrvačníku: 9 kg
Displej: ano
Horizontální posun sedla: ano
HRC program: ano
Měření času: ano
Měření rychlosti: ano
Měření spálených kalorií: ano
Šířka: 58 cm
Výška: 148 cm
Délka: 89 cm
Napájení: 230 V

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.