Posilovací lavička Miweba Sports MB200

Kód: MW-PR0020429-01
2 290 Kč
1 až 2 týdny
Možnosti doručení

Ať už budování svalů, definování a napínání nebo cílené posilování zad a trupu – s posilovací lavicí Miweba Sports MB200 dosáhnete nové úrovně kondice během chvilky!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dostaňte své tělo do formy díky zádové opěrce nastavitelné v 6 stupních a adaptivní fixaci nohou ve 3 směrech. Zkombinujte tréninkovou lavici s činkami nebo využijte sílu svalů. Posilovací lavice od Miweba pro individuální trénink, který má všechno!

Možnost více cviků
Existuje mnoho posilovacích strojů. Ale jen málo laviček je tak flexibilních jako skládací posilovací lavice. Tato posilovací lavice funguje jako základ pro efektivní cvičení s činkami. I bez pomůcek se dostanete cíleným cvičením rukou, hrudníku, zad či trupu do špičkové formy. Nastavení jako šikmá lavice je ideální pro trénink břicha. Nechte se inspirovat a vytěžte ze sebe maximum!

Každý, kdo cvičí s činkami, ví, že s činkami a činkami se dá hodně pokazit. Jinak tomu není ani v případě posilovací lavice Miweba Sports MB200. Díky nastavitelné zádové opěrce a podpoře, kterou poskytuje fixace nohou, tato posilovací lavice zajišťuje, že budete cvičit správně. Navíc se během cvičení uvolní namáhané části těla. Ať už jako šikmá lavice nebo lavice s činkami se závažím – s tímto domácím trenažérem trénujete bezpečně a efektivně!

Opěrka zad nastavitelná v 6 stupních
Ať už silový trénink, kondiční trénink nebo trénink postavy – s posilovací lavicí Miweba si pořídíte perfektní základ pro nové tréninkové cíle. Opěrka zad nastavitelná v 6 směrech mění úhel tréninku tak, aby se zaměřil na různé svalové skupiny. Využijte výhod různých úrovní sklonu: negativní, plochý, šikmý a sed. Sestavte si svůj individuální tréninkový program se šikmou lavicí! Využijte potenciálu břišního trenažéru a provádějte vědomá cvičení s činkami. Vaše svaly vám poděkují!

Dobře polstrované
Nezáleží na tom, v jaké tréninkové poloze necháte svaly spalovat – posilovací lavice od Miweba podpoří váš silový trénink pevnou výstelkou EVA. Chráníte tak své klouby a svaly dlouhodobě. Aby se váš propocený trénink s činkami nezměnil na skluzavku, jednoduše položte na tréninkovou lavici ručník. S domácí lavičkou od Miweba můžete začít kondičně kdykoli!

Velká plocha k sezení a ležení
Pestrý silový trénink se závažím? Možné kdykoli s posilovací lavicí Miweba Sports MB200. Lidé s hmotností do 200 kg mohou na této lavičce vypouštět páru, jak se jim zachce. Velkorysá plocha k sezení a ležení sklopné posilovací lavice činí každou tréninkovou pozici pohodlnou, a to i během delších tréninků! Namáhavý trénink? Jen pokud to chceš!

Technický popis:
- Maximální hmotnost uživatele: 200 kg
- Materiál čalounění: Výplňový materiál EVA
- Hmotnost produktu: 14,5 kg
- Rozměry produktu (DXŠXV): 127,0 x 60,0 x 120,0 cm
- Sedadlo: 35,0 x 28,0 cm
- Opěrka: 75,0 x 28,0 cm
- Tréninkové pozice: rovný, šikmý, negativní
- Fixace nohou: adaptivní, 3-směrně nastavitelná
- Opěradlo: nastavitelné v 6-stupních

Doplňkové parametry

Kategorie: Multifunkční lavice
Typ: multifunkční
Hmotnost: 14,5 kg
Nosnost: 200 kg
Polohovací: ano
Šířka: 60 cm
Výška: 120 cm
Délka: 127 cm

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

5
1x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
4
Avatar autora | 6.2.2023
Sedací část po montáži nebyla v ose a vizuálně působí nakřivo.
5
Avatar autora | 24.1.2023
+ Good quality bench, easy to assemble