Posilovač břišních svalů HMS AB-POWER

Kód: ABI-17-8-285
1 799 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

AB POWER je exkluzivní zařízení pro formování břišních svalů a zároveň napomáhá snížit nadměrné množství tělesného tuku. Jeho unikátní design je při cvičení nejen efektivní, ale i bezpečný pro klouby.

Zařízení AB POWER bylo vytvořeno s cílem minimalizovat negativní vlivy moderního životního stylu. Notorický nedostatek času, sedavý způsob života, stres a únava se stal jeho nerozlučnými prvky. Abychom jim mohli čelit, návrháři AB POWER zvolili tři cíle - vytvořit snadno skladovatelné zařízení, které ovlivňuje celé tělo, ale se zvláštním důrazem na břišní svalstvo.AB POWER zapojuje svaly ve všech fázích pohybu: koncentrické (pohyb nahoru), excentrické (pohyb dolů ) a izometrické (zastavení v koncové poloze). Trénink tohoto typu - komplexní zapojení svalů - může být v krátké době významně snížit objem zbytečného tuku, zlepšit kondici a získat atraktivní vzhled. A to vše díky několika minutám cvičení denně!

Použitím trvanlivých materiálů a komfortních prvků uspokojí i ty nejnáročnější uživatele. AB POWER je vybaven pohodlnými rukojeťmi a multifunkčním počítačem. Jeho umístění v kombinaci s čitelným LCD displejem Vám umožní dohlížet na všechny hlavní parametry.

Technický popis:
- vyrobený z oceli
- LCD počítač
- rukojeti s pogumovaným povrchem
- pohodlné, pěnové válečky pod kolena a lokty
- protiskluzové podložky
- rozměry: 148 x 55 x 36 cm
- maximální zatížení výrobku: 100kg
- hmotnost: 8,9 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.