Nastavitelná lavička Kelton Avenger
Kód: 5732Detailní popis produktu
Technický popis:
- rozměry (D x Š x V): 110 cm x 45 cm x 52 cm
- odolná konstrukce s profilem: 50 x 50 x 2 mm
- rozměr opěradla: 81 x 28 cm
- rozměr sedáku: 31 x 28 cm
- nastavitelné opěradlo: 7 stupňů
- nastavitelné sedadlo: 3 stupně
- tloušťka polstrování: 3 cm
- ekokůže
- nosnost: 500 kg
- hmotnost: 20 kg
- vyrobeno v EU
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Multifunkční lavice |
|---|---|
| EAN: | 5906874215067 |
| Nosnost: | 500 kg |
| Hmotnost: | 20 kg |
| Rozměry (d x š x v): | 110 cm x 45 cm x 52 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | LUEWO Sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dąbrówka 217, 32-712 Dąbrówka, PL |
| E-mail : | sklep@kelton.pl |
