Magnetický recumbent HMS PREMIUM R6019-I

Kód: ABI-17-06-007
11 327 Kč
Vyprodáno
Možnosti doručení

Recumbent nebo horizontální rotoped HMS Premium R6019-i v sobě spojuje vysokou kvalitu, funkčnost a jednoduchost obsluhy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jedná se o trenažér, který dokáže zlepšit celkovou kondici a zredukovat tukové polštáře. Stabilní konstrukce a kvalitní materiály jsou zárukou dlouhého, bezúdržbového provozu. Systém magnetického odporu je tichý, díky tomu nebudete tréninkem rušit ostatní členy domácnosti a trenažér si můžete například umístit i do obývacího pokoje k televizi.
Moderní počítač je vybaven dotykovým LCD displejem, který přehledně zobrazuje všechna data - zvolený program, průběh programu, čas, rychlost, vzdálenost, spálené kalorie a tepovou frekvenci. Recumbent R6019-i je ale vybaven i speciálním programem:
HRC – Heart rate control – jde o program, u kterého je třeba vyplnit základní údaje jako věk, výšku, hmotnost a maximální tepovou frekvenci. Počítač pak nastavuje parametry zátěže tak, abyste si během tréninku drželi optimální tepovou frekvenci.
Watt - jde o program, kde si vyberete výkon (W) a počítač pak upravuje zátěž podle rychlosti, kterou šlapete tak, abyste generovali stále stejný výkon.
Body Fat – počítač po zadání základních údajů dokáže spočítat poměr tuku ve tkáních.
Recovery - program pro měření tělesné kondice.
Počítač modelu R6019-i disponuje celkem 21 programy (10 x pevný, 4 x uživatelský, 1 x manuální, 4 x HRC, Body Fat, Recovery). Regulace zátěže je řešena magnetem, jehož vzdálenost od zátěžového kola je ovládána automaticky počítačem. Tento systém umožňuje automatickou regulaci odporu podle průběhu programu. Počítač také umožňuje bezdrátové spojení s mobilní aplikací Mepanel. K odložení mobilního zařízení slouží stojánek na konzoli hned pod displejem.
Pro maximální pohodlí během tréninku je trenažér R6019-i vybaven pohodlným sedadlem, které je plynule posuvné. Přední stabilizátor má transportní kolečka, na zadním stabilizátoru naleznete 2 šroubovací nožičky pro vyrovnání přístroje do roviny a madlo pro snadný transport.

Funkce počítače:
- čas
- rychlost
- vzdálenost
- spálené kalorie
- HRC
- recovery
- watt
- tepová frekvence
- body fat – poměr tukové tkáně

Technický popis:
- odpor: magnetický
- zatížení: 24 stupňová automatická regulace
- zátěžové kolo: 8 kg
- komfortní sezení
- silná a stabilní konstrukce
- sedátko: horizontálně nastavitelné
- držák na telefon nebo tablet
- bluetooth
- mobilní aplikace Mepanel
- 21 tréninkových programů: 10 přednastavených, 4 uživatelské, 1 manuální, 4 HRC, 1 Body Fat, 1 Recovery
- rozměry stroje: d140 cm x š63 cm x v122 cm
- váha: 50 kg
- maximální zatížení: 150 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Recumbenty
Hmotnost: 50 kg
Délka: 140 cm
Brzdní systém: magnetický
Šířka: 63 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.