Magnetický eliptický trenažér HMS H8890

Kód: ABI-17-12-026
8 680 Kč
3 až 10 pracovních dní

Magnetický trenažér HMS H8890 s velkým setrvačníkem a pohybem pedálů po kružnici je v podstatě kříženec mezi eliptickým trenažérem, spinbikem a stepperem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Velké 8 kilogramové zátěžové kolo zaručuje rychlost a plynulost pohybu jako na spinbiku a šikmé vodicí kolejnice zajišťují pohyb pedálů po kružnici, tento pohyb je kratší, než u klasického elipticalu a šikmější, než u stepperu. Pohyblivé madla zapojí do tréninku i horní polovinu těla. Zátěž je generována mechanicky ovládanou, magnetickou brzdou, která je nastavitelná do 8-mi poloh. Tento typ brzdy neomezuje plynulost otáčení zátěžového kola. Možnost dosáhnout vysokých rychlostí předurčuje trenažér HMS H8890 k použití v CrossFit-ovém a intervalovém tréninku.
Počítač je vybaven LCD displejem, který zobrazuje všechny potřebné údaje k hodnocení tréninku - čas, vzdálenost, rychlost, tepovou frekvenci a spálené kalorie. Nad displejem se nachází držák pro mobilní zařízení, ze kterého můžete během tréninku sledovat například oblíbený seriál.
Transportní kolečka na předním stabilizátoru usnadňují přesouvání trenažéru a nastavitelné koncovky na zadním stabilizátoru umožňují dokonalé postavení H8890 do roviny.

Technický popis:
- odpor: magnetický
- zatížení: 8-stupňová regulace
- zátěžové kolo: 8 kg
- měření pulsu: dotykové senzory
- držák pro tablet nebo mobilní telefon
- délka kroku: 18 cm
- rozteč pedálů: 28 cm
- transportní kolečka
- váha: 35 kg
- maximální zatížení: 120 kg
- rozměr po složení d102 cm x š69 cm x v158 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Domácí manuální elipticaly
Brzdní systém: magnetický
Nosnost: 120 kg
Hmotnost: 38 kg
Délka kroku: 18 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.