Inverzní lavice DUVLAN VX-20

Kód: 7341
Akce
Značka: DUVLAN
6 990 Kč –41 %
VX 20 01
6 990 Kč –41 % 4 090 Kč
Vyprodáno

Inverzní lavice účinná při odstranění a prevenci bolestí zad a svalového napětí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Inverzní lavici DUVLAN VX-20 umožňuje efektivně předcházet a odstranit problémy související s bolestí zad. Každodenní zátěž ovlivňuje negativně na celé tělo a právě inverzní terapie dokáže snížit stres na páteř. Cvičení zmírňuje tlak, který způsobuje nepříjemné bolesti a pomáhá tak zmírnit svalové napětí. Účinek spočívá v obrácené poloze těla, do které vás dokáže inverzní stůl přetočit. Tlak působí pouze na horní polovinu těla a pomáhá tak zlepšovat krevní oběh v celém těle. Další výhodou cvičení kromě rehabilitačních účinků je zpevňování celého těla. Můžete si posílit zejména břišní oblast a nohy a zlepšit si tak celkovou fyzickou kondici.
Při cvičení vždy dbejte na bezpečnost. Bezpečnostní pásy a měkká podložka poskytují ochranu a komfort při cvičení. Pokud pravidelně necvičíte, vždy začínejte s kratšími cviky, které můžete časem stupňovat.

Je důležité zmínit mnohé výhody, které vám cvičení na inverzní lavici DUVLAN VX-20 přinese:

Vylepšené držení těla: Inverzní terapie odstraňuje bolesti zad a pomáhá při celkovém držení těla. V dnešní době trpí tímto problémem mnoho lidí a právě inverzní cvičení pomáhá při obnově přirozené pozice.

Relax svalů: Svaly těla jsou v neustálém napětí, dokonce i během spánku. Právě inverzní terapie, jako jedna z mála procedur pomáhá při jejich celkovém uvolnění.

Pomoc při poškozených plotýnkách: Cviky pomáhají při poškození a regeneraci plotének jako jsou pokřivené a vyhřezlé ploténky.

Zlepšení krevního oběhu: Pomáhá i při zlepšení cirkulace krevního oběhu, což má pozitivní vliv na celkovou činnost těla.

Pomoc při bolesti zad: Inverzní terapie je účinná k odstranění bolesti, jakož i na akutní bolest celé páteře. Také slouží k prevenci těchto problémů jako preventivní péče.

Inverzný stôl DUVLAN Vertigan

Technický popis:
- stabilní a pevná ocelová konstrukce
- čalouněná opěrka hlavy a zad
- povrch čalounění: syntetická koženka
- možnost naklonění opěradla (pomocí nastavitelného popruhu si můžete zablokovat otáčení opěradla a nastavit opěradlo podle vašich potřeb)
- pěnové úchopy nohou
- průměr konstrukce: 45 mm
- doporučená výška postavy: 147 - 198 cm
- rozměry (d x š x v): 120 x 60 x 160 cm
- maximální nosnost: 150 kg
- hmotnost: 28 kg
- pro intenzivní domácí použití

 Záruční servis bez nákladů!
Nejvýhodnější cena na trhu!

Doplňkové parametry

Kategorie: Posilovací lavice
Nosnost: 150 kg
Druh lavice: šikmá
Rozměry: 120 x 60 x 160 cm
Hmotnost: 28 kg
Lavice vhodná pro komerční účely: ne

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.