Hrací věž Trigano Agile Xplorer

Kód: 7796
14 490 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Dopřejte svým dětem chuť na dobrodružství. S hřišti Trigano budou si vaše děti zlepšovat své motorické, smyslové a sociální dovednosti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nejmenší mohou rozvíjet svou kreativitu hrou na pískovišti a klouzat na skluzavce. Ti starší se díky lezecké stěně stanou odborníky na lezení a budou svou fantazií vymýšlet ty nejneuvěřitelnější příběhy a zpříjemňovat si dlouhá odpoledne.

Proč si vybrat toto hřiště Trigano?
- přizpůsobí se všem zahradám, dokonce i malým
- francouzský design a výroba
- borovice lesní s certifikací FSC™ zaručuje trvale udržitelné využívání lesů, ze kterých pochází
- autoklávové ošetření třídy 4 pro minimální údržbu
- šrouby Torx™ (dodané bity) pro zjednodušenou montáž

Jak nainstaluji své hřiště?
Konstrukce musí být instalována na rovném a vodorovném podkladu. Neměl by se instalovat na beton, asfalt nebo jiný tvrdý povrch. Upřednostněte písek nebo travnatou plochu, která bude tlumit nárazy.
Z bezpečnostních důvodů musí být kolem konstrukce vyhrazena volná zóna minimálně 2 metry, aby děti při svých aktivitách nemohly narazit do předmětů (zábrany, stromy nebo větve stromů, zdí a nízkých zídek, mycí linky, různé kabely...) nebo lidí. . Nezapomeňte na správnou orientaci konstrukce podle slunce (například: příliš exponovaná skluznice může být velmi horká).

Montáž zvládne jeden člověk za 7 hodin. Vyžaduje to jen běžné nářadí (metr, šroubovák, vodováhu,...). Pro větší pohodlí jsou k dispozici specifické bity Torx™.

Toto hřiště je vyrobeno ze dřeva ošetřeného autoklávem a nevyžaduje žádnou speciální údržbu. K odstranění prachu z plastových dílů postačí jednoduché čištění čistou vodou.
Nezapomeňte pravidelně kontrolovat stav šroubů a jejich utažení. Před uvedením do provozu, na začátku každé sezóny i v pravidelných intervalech vám doporučujeme zkontrolovat, zda jsou všechny matice, šrouby a upevňovací systémy správně utaženy. V případě potřeby je utáhněte, abyste předešli riziku pádu.

Technický popis:
- 10 let záruka proti hnilobě a napadení hmyzem, Záruka na veškeré příslušenství 2 roky
- celkové rozměry (D x Š x V): 3,11 x 1,60 x 2,84 m
- doporučený věk: 3 až 12 LET, maximálně 50 kg
- vyhovuje normám CE (EN71-1-2-3-8)
- sada kotvy do betonu je součástí balení
- 1 dvouplošinová hrací věž, 1 lezecká stěna, 1 pískoviště + ochranná síť, 1 skluzavka 2,63 m, 1 dalekohled a jeho základna
- materál: Borovice lesní - ošetřená autoklávem

Doplňkové parametry

Kategorie: Dětská hřiště
Délka: 311 cm
Výška: 284 cm
Nosnosť: 50 kg
Věk od: 3 let
Barva: zelená
Hmotnost: 138 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.