Generátor ozonu MSpa

Kód: MW-PR0018412-01
1 750 Kč
1 až 2 týdny
Možnosti doručení

Užijte si hygienický zážitek z koupání ve vaší venkovní vířivce – bez větší námahy! Vířivý generátor ozonu Miweba MSpa to umožňuje.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Údržba bazénu se provádí naprosto sama. Ozon přilne k nežádoucím látkám jako jsou bakterie nebo viry a účinně je likviduje. Celkově se tímto způsobem zlikviduje 90% choroboplodných zárodků! Výsledek: je zapotřebí o 60 – 90 % méně dezinfekčních prostředků. Vysoký výkon ozonu v kombinaci s nízkou spotřebou energie charakterizuje náš vířivý generátor ozonu Miweba MSpa. Získejte praktické bazénové příslušenství již nyní a snižte námahu a náklady na péči o vířivku na minimum.

Účinně bojujte proti bakteriím Zcela bez chemikálií - díky generátoru ozonu!
Na dezinfekci ozonem se ovšem podílejí i chemické procesy. Avšak bez jakýchkoli škodlivých látek! Takto se čištění bazénu daří přirozeným způsobem. Navázáním ozonu na bakterie, viry a jiné částice nečistot dochází k jejich zabíjení.

Dalším pozitivním vedlejším účinkem je zvýšení kvality vody obohacením kyslíkem. Díky generátoru ozonu se můžete bezstarostně koupat v hygienicky čistém bazénu.

Údržba bazénu jednodušší než kdykoli předtím - Vysoký výkon ozonu 100 mg/h
Náš vířivý generátor ozonu Miweba MSpa zaujme vysokým výkonem ozonu 100 mg/h. Pro nejlepší bazénovou hygienu proto postačí používat ozonový přístroj 1-2x denně po dobu 30 minut.

Díky vysokému výkonu ozonu a spotřebě pouhých 5 wattů je ozónový přístroj obzvláště účinný. Spotřeba energie téměř neovlivňuje náklady na elektřinu. Když si koupíte lázeňské ozónové zařízení, získáte výhody z nákladově efektivní a přírodní péče o vodu ve vířivce.

Rychle připojeno a připraveno k použití - Pro bazény o objemu 550-1200 litrů
Externí generátor ozonu Miweba MSpa je kompatibilní se všemi našimi vnějšími vířivkami MSpa. Ale ozonový přístroj je vhodný i pro všechny ostatní vířivky o objemu vody 550-1200l.

Jednoduše zavěste ozonátor na hadici čerpadla vašeho bazénu - zařízení je připraveno k použití. Praktická velikost usnadňuje přepravu a skladování. Vířivý generátor ozonu Miweba MSpa představuje vysokou funkčnost a nejlepší kvalitu vody ve vaší domácí vířivce!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x