Eliptical Nautilus E628 + Hrudní pás

Kód: NAU-100498
46 900 Kč
2 až 4 týdny
Možnosti doručení

Procvičte všechny svalové partie a ušetřete Vaše klouby v pohodlí domova spolu s elipticalem Nautilus E628.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Poznejte své limity s novým elipticalu Nautilus E628 ze série Nautilus Perfomance.


Nautilus E628 obsahuje vše, co potřebuje každý, kdo hledá špičkový eliptical - množství tréninkových programů, bezplatné aplikace, maximální komfort a pohodlí. Eliptical E628 je to nejlepší z elipticalů co americká společnost Nautilus® nabízí zákazníkům.
Model E628 je vyvinut pro nejnáročnější uživatele.
Díky možnosti elektronicky nastavitelného sklonu kolejnic a pomocí unikátního systému odpružení Suspension Adjust ™ si můžete nastavit úhel nášlapů, čímž výrazně zvýšíte komfort při cvičení a procvičíte různé svaly.
Samozřejmostí je integrovaný Bluetooth®, takže Vaše tréninkové výsledky se snadno synchronizují např. s bezplatnou aplikací Explore the World ™. Sledujte zlepšování kondice, získávejte ocenění sdílejte své úspěchy. S elipticalu Nautilus E628 trénink nebude nikdy nuda.

Nautilus E628 je plný nových funkcí, včetně optimalizovaného zátěžového kola, dvojitých kolejnic Dual Ride System, které umožní hladký začátek tréninku. Více polohovatelné ručky s integrovanými tlačítky pro ovládání zátěže a sklonu. Konzola Sight Line ™ s dvojitou modře podsvícenou obrazovkou, kterou si můžete nastavit pro maximální viditelnost. Jednoduché a přesné měření srdeční frekvence zabezpečuje hrudní pás nebo snímače tepové frekvence.

Programy a aplikace:
Explore the World ™ - aplikace vám umožní cestovat po celém světě z pohodlia domova a automaticky se přizpůsobit rychlosti vašich produktů Schwinn Fitness podporující Bluetooth®. Prevezmit kontrolu nad svou cestou s desítkami cílů ve vysokém rozlišení a délkách programů, z nichž si můžete vybrat, vrátane 5 km přes japonský vidiek, 10 km přes škótsku vysočinu, maratóny v ulicích Prahy a mnoho dalších. Vyzvěte na cestu po celém světě a motivujte se každý den přidáním nových cílů.

POWER HIIT - je určen pro začátečníky i pro pokročilé. Během tohoto cvičení měníte krátké intervaly vysoké intenzity cvičení s delšími intervaly nižší intenzity. Důležité je, jít během intervalu vysoké intenzity na své maximum. Tento program sestává ze 7 úseků (30 sekund cvičení na maximální zátěži a 90 sekund odpočinek, nebo slabá zátěž). Celkový čas cvičení je 14 minut a 3 minuty na vydýchání a konci cvičení.

Fitness Test Program - měří zlepšení vaší fyzické kondice. Sleduje a porovnává váš výkon (ve watt-och) pro vaši srdeční frekvenci. Když se vaše kondice zlepší, váš výkon se při určité tepové frekvenci automaticky zvýší.

Recovery Test Program - ukazuje jak rychle se vaše srdce zotavuje z cvičení do klidnějšího stavu. Čím je zotavení rychleji, tím je vaše kondice lepší.

HRC (Heart Rate Control) Programs - programy kontroly srdeční frekvence umožňují nastavit cílovou hodnotu tepové frekvence. Program za pomoci hrudního pásu nebo senzorů na řídítkách, sleduje vaše srdce (BPM - údery za minutu) a přizpůsobuje trénink tak, aby vaše srdeční frekvence byla ve zvolené zóně.

Běžecký pás je vybaven připojením Bluetooth® a může se bezdrátově synchronizovat s aplikací Nautilus Trainer™.
Softwarová aplikace se synchronizuje se svým přístrojem na sledování celkových spálených kalorií, času a vzdálenosti. Zaznamenává a ukládá každý trénink pro rychlý přehled. Kromě toho automaticky synchronizuje údaje o cvičení s aplikacemi MyFitnessPal® a Under Armour® Connected Fitness, abyste dosáhli svůj každodenní cíl v počtu kalorií. Sledujte své výsledky a sdílejte je s přáteli a rodinou!

Počítač obsahuje:
- 29 programů (12 profilů tratě, 9 HRC, 4 uživatelské, 2 Fitness tests, 1 Recovery test, 1 Quick start)
- 32 stupňů odporu
- Sight Line ™ - počítač se dvěma modře podsvícenými LCD displeji
- 3-rychlostní vestavěný ventilátor
- Quick Buttons - tlačítka na okamžité nastavení rychlosti a sklonu
- MP3 přehrávač
- vestavěné reproduktory
- USB port
- paměť až pro 4 uživatele
- Bluetooth®
- možnost spojit s aplikacemi: Explore the World ™
- 6 LED indikátorů na sledování cílů

Technický popis:
- magnetický brzdný systém
- hrudní pás je součástí balení
- madla - multipoziční s integrovanými tlačítky
- hmotnost zátěžového kola: 14 kg
- délka kroku: 56 cm
- nastavení úhlu pedálů - Suspension Adjust TM Performance Cushion System
- elektronicky ovládaný zdvih pedálů: 10 stupňů
- Dual Ride System - dvojité kolejnice
- systém vyrovnávání nerovnosti podlahy
- funkce počítače: rychlost, čas, vzdálenost, kalorie, počet otáček za minutu, puls, Watt-y
- 3-dílné kliky
- transportní kolečka
- držák na láhev
- rozměry: d186 x š69 x v170 cm
- hmotnost: 95 kg
- nosnost: 158 kg
- kategorie HA (dle normy EN957)
- pro domácí použití


O značce Nautilus®:
Nautilus® navždy změnil podobu a trend ve vývoji fitness strojů když Artur Jones v USA, původní vynálezce zařízení Nautilus®, spojil biologii a fyzičnosť lidského pohybu do efektivního stroje na cvičení v roce 1970. V následujících desetiletích Nautilus® zůstal katalyzátorem inovací a natrvalo zůstal synonymem kvality. Inovace je srdcem společnosti Nautilus® až do dnešních dnů. Tradice výjimečnosti která začala před více než 40 lety zůstala platná až do dnešních dnů a svým zákazníkům poskytuje nekompromisní kvalitu, komfort a jedinečné zpracování fitness strojů.
Nautilus® je prémiová značka domácích kardio fitness zařízení navržena s inovativními funkcemi, které maximalizují zážitek z tréninku.

Záruční servis bez nákladů!
Nejvýhodnější cena na trhu!

Doplňkové parametry

Kategorie: Eliptické trenažéry
Brzdný systém: magnetický
Ovládání zátěže: elektronické
Hmotnost: 95 kg
Nosnost: 158 kg
Hmotnost zátěžového kola: 14 kg
Transportní kolečka: ano
Rozměry (d x š x v): 186 x 69 x 170 cm
Ergometr: ano
Snímače tepové frekvence: ano
Měření pulsu: ano
Měření spálených kalorií: ano
Měření ujeté vzdálenosti: ano
Měření rychlosti: ano
Měření času cvičení: ano
Počet stupňů zátěže: 32
Systém vyrovnávání nerovností podlahy: ano
Počítač: ano
Ruční senzory: ano
Hrudní pás: ano
Barva: černá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.