Elektromagnetický eliptical HMS H 1708-i

Kód: ABI-17-2-069
10 500 Kč
3 až 10 pracovních dní
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ergometr crossový trenažér H 1708-i značky HMS PREMIUM je vybaven inovativním počítačem s možností připojení mobilního zařízení s operačním systémem Android nebo iOS. Stačí STÁHNOUT do smartphonu nebo tabletu bezplatnou aplikaci iConsole + a získat přístup k interaktivním informacím.
Produkty značky HMS Premium jsou charakteristické nejvyšší kvalitou a funkčností a celou řadou možných nastavení. Speciální tlačítka v rukojetích umožňují rychlé ovládání počítače. Funkční a moderní displej shromažďuje a zobrazuje všechny nejdůležitější tréninkové parametry.

Eliptikal HMS H 1708-i je vybaven automatickým 16-stupňovým nastavením zátěže a má 8 kg zátěžové kolo. Elektronická regulace zátěže umožňuje změnu nastavení bez nutnosti přerušování tréninku. Díky systému magnetické zátěže, je trénink tichý a neruší ostatní osoby ve Vašem okolí. Nové zážitky na vás čekají na každém kroku, které nejen posilují motivaci k výkonu, ale takové vám umožní vychutnat si radost z poznávání nových míst. Interaktivní funkce ergometru H 1708-i v kombinaci s atraktivním designem, určitě potěší všechny milovníky sportu a technických inovací.

Technický popis:
- funkce počítače: čas, rychlost, vzdálenost, spálené kalorie, Scan, Puls měřený přes řídítka, funkce Watt, RPM - rychlost
- dostupné režimy: sportovní režim, cardio režim, watt režim, režim - začátečník, režim - pokročilý, body fat režim, manuální režim, recovery režim
- 12 základních tréninkových režimů
- spolu 18 cvičebních programů
- elektromagnetický odpor
- zatížení: 16 stupňová automatická regulace
- zátěžové kolo: 8 kg
- transportní kolečka
- nastavení výšky řidítek: 3 stupně po 5 cm
- nastavení nášlapu: 3 stupně po 3 cm
- počítač s bezplatnou aplikací iConsole +
- bluetooth
- USB port
- rozměr stroje: (d, š, v) 152 x 64 x 156 cm
- délka kroku: 45 - 51 cm (regulovaný)
- váha: 55,5 kg
- maximální zatížení: 130 kg
- určený pro domácí použití

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.