Elektrický posilovač hýždí Electro BF HIP

Kód: ABI-17-22-273
350 Kč
3 až 10 pracovních dní
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Elektrický posilovač hýždí ELECTRO BF HIP je váš osobní způsob, jak si vytvořit dokonale pevný zadeček. Jde o revoluci ve vytvarování svalů. Jeho hlavním cílem je budování a posílení hýždí. Je dokonalým doplňkem klasického tréninku. Pomůže zvýšit svalovou sílu a vytrvalost.
Tento posilovač pracuje na principu elektrické stimulace svalů (EMS), která je dosud po desetiletí využívána v oblasti sportovní medicíny a v rehabilitačních centrech. Tyto vlny jsou nápomocné v regeneraci a relaxaci svalových vláken.
Zařízení má 1 režim a 15 úrovní intenzity, díky kterým si každý najde svůj tréninkový prostor. Lze používat během běžného tréninku nebo i při každodenních činnostech.
Výsledného efektu dosahuje dosud po 20 minutách denně, aniž byste museli vynaložit větší úsilí. Díky tomuto revolučnímu malému přístroji výrazně zvýšíte efektivitu svého tréninku. Šetří čas a peníze a tak zabráníte tréninku, při níž by mohlo dojít k úrazu. Kromě toho posilujete svaly, zlepšujete stav, spalujete zbytečné tukové tkaní a přetvářejí metabolismus na vyšší úroveň. ELECTRO BF je ideální pro lidi všech věkových kategorií a úrovní.

Součástí balení je:
- 1x hlavní jednotka
- 1x ovládací jednotka
- návod

Technický popis:
- materiál: PU
- 1 tréninkový režim
- 15 úrovní intenzity
- baterie CR2032
- doporučená teplota okolí během použití: 15 - 35 stupňů
- rozměry:
   - hlavní jednotka: 260 x 100 mm

Doplňkové parametry

Kategorie: Vibromasážní stroje
Použití: na hýžde
Typ: elektrody

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
1x
1
Avatar autora | 6.11.2021
prozatím mi nebyl dodán.