Cyklotrenažér Diadora Fassi Pro 24F
Kód: 7283Detailní popis produktu
Tento cyklotrenažér Fassi Pro 24F má řemenový pohon, který poskytuje hladký a tichý chod. Je vybaven bezdrátovým přijímačem na sledování srdečního tepu, který je možné sledovat ručním pulzním snímačem. Počítač efektivně zobrazuje funkce času, vzdálenosti, spálených kalorií, rychlosti a pulzu. Vysoká kvalita tohoto cyklotrenažéru Fassi F 24 Pro je také spojena s jeho vynikající ergonomií a různými možnostmi úprav: řidítka a sedadlo, ve skutečnosti můžete nastavit jak horizontálně, tak vertikálně, abyste se cítili při cvičení pohodlně. Transportní kolečka usnadní přepravu, takže bez větší námahy si můžete měnit místo Vašeho cvičení. Nenechte si ujít mnoho technických detailů pečlivě navržených ke zlepšení tréninkového zážitku, jako je například klasický držák na láhev s vodou, vyvážené závodní pedály či bezpečnostní brzda.
Technický popis:
- cyklotrenažér s manuálním ovládáním zátěže
- váha setrvačníku: 24 kg
- řemenový převod
- bezpečnostní brzda
- 3-dílné kliky
- možnost nastavení odporu
- funkce počítače: čas, rychlost, vzdálenost, kalorie a puls
- měření srdeční tepové frekvence
- horizontální a vertikální nastavení řídítek
- pohodlné dvoubarevné sedadlo
- horizontální a vertikální nastavení sedla
- závodní pedály pro optimální rychlost a bezpečnost
- vyrovnávací mechanismus nerovností podlahy
- kolečka pro snadný transport
- držák na láhev + láhev
- rozměry: d128 x S50 x v119 cm
- hmotnost: 58 kg
- maximální nosnost: 150 kg
- pro domácí použití
Záruční servis bez nákladů!
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cyklotrenažéry |
|---|---|
| EAN: | 8033182749957 |
| Nosnost: | 150 kg |
| Transportní kolečka: | ano |
| Hmotnost: | 58 kg |
| Hmotnost zátěžového kola: | 24 kg |
| Systém vyrovnávání nerovností podlahy:: | ano |
| Horizontálně nastavitelné sedadlo: | ano |
| Vertikálně nastavitelné sedadlo: | ano |
| Horizontálně nastavitelné řidítka: | ano |
| Vertikálně nastavitelné řidítka: | ano |
| Rozměry (d x š x v): | 128 x 50 x 119 cm |
| Měření ujeté vzdálenosti: | ano |
| Měření rychlosti: | ano |
| Měření času cyklistiky: | ano |
| Typ pohonu: | řemenový |
| Počítač: | ano |
| Bezpečnostní brzda: | ano |
| Ruční senzory: | ano |
| Hrudní pás: | ano |
| Barva: | černá / červená |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Greenfit S.r.L. |
|---|---|
| Adresa : | Strada Oselin 110, 33047 Remanzacco, IT |
| E-mail : | info@diadorafitness.it |
