Chodící pás Christopeit CS 1000
Kód: 7822Detailní popis produktu
Se svou velkorysou běžeckou plochou 120 x 40 cm (D x Š) se velmi dobře hodí pro trénink chůze a běhu doma iv kanceláři.
Běžecký pás lze postavit nebo složit bez větší námahy a lze jej po použití snadno složit a ušetřit místo. S výškou 13 cm lze složit ultraploše a lze ji tedy uskladnit téměř kdekoli. CS 1000 je proto ideální i pro domácnosti s malým prostorem.
Všechny programy a rychlost se snadno nastavují a ovládají pomocí dodávaného dálkového ovladače na zápěstí. Rychlost lze zvolit od 1 km/h do 8 km/h a lze ji nastavit v krocích po 0,1 km/h. Chodící pás má 1 manuální a 6 přednastavených tréninkových programů.
K zobrazení hodnot slouží velký a přehledný LED displej, na kterém lze odečítat čas, vzdálenost, rychlost a přibližnou spotřebu kalorií.
Rychle a prakticky skladatelná bezpečnostní tyč s bezpečnostní zarážkou popruhu zajišťuje správnou úroveň bezpečnosti během tréninku.
6 profesionálních tlumičů zajišťuje trénink, který je nenáročný na klouby as namontovanými transportními válci je možná rychlá a snadná změna místa.
Výhody CS 1000:
- ideální pro každodenní cvičení
- výška jen 13 cm
- 1 až 8 km/h
- včetně dálkového ovládání
Technický popis:
- LCD LED displej
- počítač zobrazuje: čas / rychlost / vzdálenost / kalorie
- trvalý výkon motoru: 0,6 HP
- Max. výkon motoru: 1 HP
- napájení ze sítě
- dálkové ovládání součástí
- hmotnost: 29 kg
- rychlost: 1 - 8 km/h
- chodící plocha: 120 x 40 cm
- max. nosnost: 120 kg
- rozměry (D x Š x V cm): 150 x 66 x 108
- rozměry ve složeném stavu (D x Š x V cm): 155 x 66 x 13
- tréninkové programy: 6
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Domácí motorové pásy |
|---|---|
| EAN: | 4044163020259 |
| Typ: | motorový |
| Běžecká plocha: | 120 x 40 cm |
| Nosnost: | 120 kg |
| Měření času běhu: | ano |
| Měření kalorií: | ano |
| Měření uběhnuté vzdálenosti: | ano |
| Odpružení běžecké plochy: | ano |
| Skládací: | ano |
| Max. rychlost: | 8 km/h |
| Trvalý výkon motoru: | 0,6 HP |
| Max. výkon motoru: | 1 HP |
| Délka: | 150 cm |
| Výška: | 108 cm |
| Šířka: | 66 cm |
| Typ běžeckého pásu: | domácí |
| Hmotnost: | 29 kg |
| Transportní kolečka: | ano |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Christopeit-Sport GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Friedrichstr. 55, 42551 Velbert, DE |
| E-mail : | info@christopeit-sport.com |
