Běžecký pás Nautilus T628 + Hrudní pás

Kód: NAU-100659
51 900 Kč
2 až 4 týdny
Možnosti doručení

Výborný pomocník ke zvýšení fyzické kondície v pohodlí domova.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Poznejte své limity s novým běžeckým pásem Nautilus T628 ze série Nautilus Perfomance.

Běžecký pás Nautilus T628 Vám umožňuje vytvářet a upravovat své vlastní tréninky pomocí 26 jedinečných tréninkových programů. Unikátní funkce Natulis Pacer sleduje Váš běh v reálném čase a říká vám, kdy jste nad nebo pod ideálním tempem abyste dosáhli svého cíle.
Potřebujete porovnat výsledky Vašich tréninků a Vašimi cíli? Žádný problém. Nautilus T628 je vybaven Bluetooth technologií, takže Vaše tréninkové údaje se bez problémů synchronizují například s aplikací Nautilus Trainer. Sledujte zlepšování vaší kondice týden po týdnu, získávejte odměny, sdílejte výsledky online.
T628 je zaměřen na Vaše pohodlí a bezpečí. Díky jedinečnému systému odpružení Rebound ™ Cushion Deck, který minimalizuje negativní dopad běhu na Vaše klouby a zároveň zlepšuje odraz z běžecké plochy. Tlačítka rychlosti a sklonu jsou umístěny i na řídítkách, takže rychlost i sklon můžete snadno změnit i aniž byste byli nuceni zpomalit váš běh.
Srdcem běžeckého pásu Nautilus T628 je tichý motor s maximálním výkonem až 7 HP. Samozřejmostí je hrudní pás pro přesné měření vaší tepové frekvence, špičkové reproduktory, a ventilátor.

Programy a aplikace:
Explore the World ™ - aplikace vám umožní cestovat po celém světě z pohodlia domova a automaticky se přizpůsobit rychlosti vašich produktů Schwinn Fitness podporující Bluetooth®. Prevezmit kontrolu nad svou cestou s desítkami cílů ve vysokém rozlišení a délkách programů, z nichž si můžete vybrat, vrátane 5 km přes japonský vidiek, 10 km přes škótsku vysočinu, maratóny v ulicích Prahy a mnoho dalších. Vyzvěte na cestu po celém světě a motivujte se každý den přidáním nových cílů.

Fitness Score Display - zvyšte svou výkonnost a zlepšujte své fitness Score.
Fitness Score se po cvičení vyhodnotí na základě změření vašeho VO2 Max a spálených kalorií na základě Vašeho pohlaví, věku a biometrických údajů. Čím více budete trénovat, tím vyšší bude vaše Fitness Score.
VO2 Max je vypočten pomocí údajů o výkonnosti (čas, vzdálenost, průměrná srdeční frekvence). VO2 Max je maximální spotřeba kyslíku z aerobní fyzické kondice a je determinantou vytrvalostní kapacity uživatele při dlouhodobém cvičení (V-objem, O2-Kyslík).

HRC (Heart Rate Control) Programs - programy kontroly srdeční frekvence umožňují nastavit cílovou hodnotu tepové frekvence. Program za pomoci hrudního pásu nebo senzorů na řídítkách, sleduje vaše srdce (BPM - údery za minutu) a přizpůsobuje trénink tak, aby vaše srdeční frekvence byla ve zvolené zóně.

Běžecký pás je vybaven připojením Bluetooth® a může se bezdrátově synchronizovat s aplikací Nautilus Trainer ™.
Softwarová aplikace se synchronizuje se svým přístrojem na sledování celkových spálených kalorií, času a vzdálenost. Zaznamenává a ukládá každý trénink pro rychlý přehled. Kromě toho automaticky synchronizuje údaje o cvičení s aplikacemi MyFitnessPal® a Under Armour® Connected Fitness, abyste dosáhli svůj každodenní cíl v počtu kalorií. Sledujte své výsledky a sdílejte je s přáteli a rodinou!

Počítač obsahuje:
- 26 tréninkových programů
- Dual Track ™ - počítač se dvěma modře podsvícenými LCD displeji
- 3 rychlostní ventilátor
- MP3 přehrávač
- vestavěné reproduktory
- USB port
- paměť až pro 4 uživatele
- Quick Buttons - tlačítka na okamžité nastavení rychlosti a sklonu
- Bluetooth®

Běžecká plocha:
- rozměry: 152 x 51 cm
- tloušťka: 2,5 mm, 3-vrstvá
- odpružení: ReboundTM patentovaný systém odpružení
- sklápění běžecké plochy: SoftDrop ™ systém pro snadné sklápění běžecké plochy
- maximální sklon běžecké plochy: 15%

Technický popis:
- maximální rychlost: 19,3 Km / H
- max. výkon motoru: 7 HP (3,5 CHP - max. kontinuální výkon motoru)
- hrudní pás součástí balení
- transportní kolečka
- bezpečnostní klíč
- výškově nastavitelné nožičky vyrovnávání nerovností podlahy
- odkládací místo na vodu, klíče nebo mobil
- rozměry: d198 x š95,5x v159,5cm
- hmotnost: 115 kg
- nosnost: 160 kg
- pro domácí použití

O značce Nautilus®:
Nautilus® navždy změnil podobu a trend ve vývoji fitness strojů když Artur Jones v USA, původní vynálezce zařízení Nautilus®, spojil biologii a fyzičnosť lidského pohybu do efektivního stroje na cvičení v roce 1970. V následujících desetiletích Nautilus® zůstal katalyzátorem inovací a natrvalo zůstal synonymem kvality. Inovace je srdcem společnosti Nautilus® až do dnešních dnů. Tradice výjimečnosti která začala před více než 40 lety zůstala platná až do dnešních dnů a svým zákazníkům poskytuje nekompromisní kvalitu, komfort a jedinečné zpracování fitness strojů.
Nautilus® je prémiová značka domácích kardio fitness zařízení navržena s inovativními funkcemi, které maximalizují zážitek z tréninku.

Záruční servis bez nákladů!
Nejvýhodnější cena na trhu!

Doplňkové parametry

Kategorie: Běžecké pásy
Typ: motorový
Bezpečnostní klíč: ano
Elektronicky nastavitelný sklon běžecké plochy: ano
Transportní kolečka: ano
Měření spálených kalorií: ano
Měření uběhnuté vzdálenosti: ano
Výkon motora: 7 HP
Skládací: ano
Rozměry běžecké plochy: 152 x 51 cm
Měření pulsu: ano
Maximální rychlost: 19,3 Km/H
Maximální náklon: 15%
Měření času běhu: ano
Odpružení běžecké plochy: ano
Nosnost: 160 kg
Hmotnost: 115 kg
Multifunkční počítač: ano
Ruční senzory: ano
Hrudní pás: ano
HRC program: ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.