Bench lavička Kelton Heavy Hyperion
Kód: 8131Související produkty
Detailní popis produktu
Nová, lepší, silnější a jedinečná, taková je nová Bench lavička Kelton Heavy Hyperion II.
Její design byl založen výlučně na originálních nápadech a vášni pro kulturistiku.Výkonná, pevná a masivní lavička Hyperion ze série Kelton HOME plně splňuje vaše očekávání.
4-stupňový systém nastavení stojanů.
Díky němu si budete moci nastavit rozestup stojanů ve 4 krocích od 100 cm do 122 cm, což vám dává možnost cvičit s jakýmkoli typem činky.
8-úrovňový systém nastavení výšky stojanu
Osm úrovní výsuvu pro stojany, od 91 cm do 163 cm. Jednoduše nastavte požadovanou výšku, zajistěte ji tyčí a utáhněte zajišťovací šroub. Stojany mají velké, pevné zajišťovací šrouby o průměru 60 mm a 12 mm závitu, které zajišťují, že stojan bude dokonale stabilní.
Systém plynulého nastavení opěradla a sedadla v 7 krocích
Můžete si rychle a efektivně nastavit úhel opěradla, od plochého až po polohu otočenou k ramenům. Nastavení úhlu je velmi jednoduché: stačí odšroubovat velký robustní zajišťovací šroub. Úhel sedáku můžete nastavit v 7 krocích. Nastavení úhlu je rychlé a snadné díky zajišťovací tyči.
Komfortní čalounění
Všechny čalouněné prvky jsou vyrobeny z 3 cm silné revoluční pěny, která zaručuje správnou pevnost opěradla a sedáku během cvičení. Čalounění lavičky je dvojitě prošito, stejně jako profesionální posilovací stroje.
Systém nastavení délky lavičky ve 4 úrovních.
Díky tomu si můžete délku lavice dokonale nastavit podle své výšky. Nabízí čtyři úrovně nastavení.
Technický popis:
- odolná konstrukce s profilem: 50 x 50 x 2 mm
- max. rozměry (D x V x Š): 155 cm x 91 cm x 106 cm
- vzdálenost mezi stojany: 106 cm – 124 cm (4 úrovně)
- nastavitelné opěradlo: plynulé nastavení opěradla pomocí nosníku, standardní nastavení v 5 úrovních (0°, 20°, 40°, 60°, 85°)
- rozměr opěradla ( D x Š): 81 x 28 cm
- rozměr sedáku (D x Š): 31 x 28 cm
- nastavitelné sedátko: 7 poloh
- tloušťka polstrování: 3 cm
- nosnost: 600 kg
- hmotnost: 42 kg
- ekokůže
- vyrobeno v EU
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bench lavice |
|---|---|
| EAN: | 5906874215500 |
| Nosnost: | 600 kg |
| Hmotnost: | 42 kg |
| Rozměry (d x š x v): | 155 x 91 x 106 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | LUEWO Sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dąbrówka 217, 32-712 Dąbrówka, PL |
| E-mail : | sklep@kelton.pl |
