Bazén Intex Florida 3,05 x 0,76 m bez filtrace

Kód: MAR-10340272
Výprodej
Značka: Intex
2 889 Kč –22 %
10340272 Florida 305x076m
2 889 Kč –22 % 2 250 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Bazén Florida se řadí mezi velmi oblíbené nadzemní bazény na Slovensku. Koupání ve vlastním velkém bazénu si může dopřát opravdu každý.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Předností bazénu Florida je výhodná cena, snadná údržba, stabilita konstrukce, široká hladina vody a snadné zprovoznění. Stačí jen připravit místo pro bazén, rozvinout bazénovou podložku, bazén rozbalit, sestavit podpůrnou konstrukci, na kterou se navleče bazénová fólie. Od vybalení bazénu můžete do 30 minut napouštět vodu. Bazén je nutno po skončení bazénové sezóny vyčistit, vypustit a uklidit na suché, nemrznoucí místo. Správnou údržbou prodloužíte životnost bazénu. Doporučujeme bazén po koupání zakrývat krycí plachtou.

Bazénová fólie:
Laminovaná fólie bazénu Florida je třívrstvá, vyztužená polyesterovou tkaninou. Tloušťka podlahy je 0,27 mm a stěny 0,5 mm. Kvalitní zpracování zajistí dlouhodobé bezproblémové užívání bazénu.

Výhody bazénů Florida:

Jednoduchá montáž
Bazén Florida lze postavit bez stavebních úprav na pozemku. Stačí jen postavit nosnou konstrukci a napnout na ni bazénovou folii. Do hodiny od vybalení bazénu se může napouštět voda.

Stabilita a velikost
Bazénovou plachtu vypíná pevná kovová konstrukce, která umožňuje, aby byly bazény vyráběny i ve velkých rozměrech. Široká vodní plocha tak poskytuje dostatečný prostor ke koupání.

Sezónnost
Bazén stojí na zahradě jen v období koupací sezóny. Jakmile přijde zima, uvolní prostor na zahradě jiným aktivitám. Díky tomu může být každé léto snadno postaven jinde.

Připojení filtrace:
K bazénu můžete připojit libovolnou kartušovou či pískovou filtraci z naší nabídky. Pro napojení filtrace jsou připraveny přechody stěnou bazénu o průměru 32 mm (5/4“).

Pro připojení pískové či kartušové filtrace je nutno dokoupit:
- 6 ks bazénových hadic
- 2 ks přechodů stěn bazénu
- 1 ks instalační sady

Připojení skimmeru:
Pro připojení univerzálního závěsného skimmeru nebo závěsného skimmeru k bazénům:
Není třeba dokupovat adaptér, stačí vyměnit přechod stěny bazénu, který je v balení bazénu za přechod stěny, která je v balení skimmeru.

Připojení vysavače:
Pro připojení vysavače je nutno dokoupit:
- 1ks Adaptér pro připojení vysavače k ​​závěsnému skimmeru (univerzální skimmer má adaptér v balení)

Součástí balení bazénu Florida:
- bazén Florida
- návod
- záslepky přechodů stěn bazénu

Tolerance rozměrů bazénu:
Uvedené rozměry bazénu jsou pouze orientační a ovlivnit je může rovnost podkladu či objem napuštěné vody. Povolená výrobní tolerance je 5%.

Zapuštění bazénu Florida:
Bazén Florida není určen k celkovému ani částečnému zapuštění do země. Jedná se o nadzemní bazén.

Uskladnění bazénu Florida:
Bazén Florida není určen k celoročnímu provozu a proto by měl být na konci koupací sezóny zazimován. Bazén je třeba vypustit, umýt od nečistot, osušit a uložit na suché místo, kde nemrzne. Je vhodné jej během zimy občas přeskládat, aby ve fólii nevznikaly přehyby. Prodloužíte tak jeho životnost

Doplňkové parametry

Kategorie: Bazény
Průměr: 305 cm
Výška: 76 cm
Barva: modrá
Filtrace: ne
Celkový objem vody v bazénu: 4,5 m3
Hmotnost: 17,5 kg
Hloubka vody: 61 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.