Inverzní stůl DUVLAN Vertigan

Kód: 6549
4 990 Kč –34 %
inverzní stůl DUVLAN vertigan
4 990 Kč –34 % 3 290 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Inverzní stůl DUVLAN Vertigan umožňuje efektivně předcházet a odstranit problémy související s bolestí zad. Každodenní zátěž ovlivňuje negativně na celé tělo a právě inverzní terapie dokáže snížit stres na páteř. Cvičení zmírňuje tlak, který způsobuje nepříjemné bolesti a pomáhá tak zmírnit svalové napětí. Účinek spočívá v obrácené poloze těla, do které vás dokáže inverzní stůl přetočit. Tlak působí pouze na horní polovinu těla a pomáhá tak zlepšovat krevní oběh v celém těle. Další výhodou cvičení kromě rehabilitačních účinků je zpevňování celého těla. Můžete si posílit zejména břišní oblast a nohy a zlepšit si tak celkovou fyzickou kondici.
Při cvičení vždy dbejte na bezpečnost. Bezpečnostní pásy a měkká podložka poskytují ochranu a komfort při cvičení. Pro úsporu místa je díky skládacímu mechanismu vhodný i do menších domácností. Pokud pravidelně necvičíte, vždy začínejte s kratšími cviky, které můžete časem stupňovat.

Je důležité zmínit mnohé výhody, které vám cvičení na inverzním stole Vertigan přinese:

Vylepšené držení těla: Inverzní terapie odstraňuje bolesti zad a pomáhá při celkovém držení těla. V dnešní době trpí tímto problémem mnoho lidí a právě inverzní cvičení pomáhá při obnově přirozené pozice.

Relax svalů: Svaly těla jsou v neustálém napětí, dokonce i během spánku. Právě inverzní terapie, jako jedna z mála procedur pomáhá při jejich celkovém uvolnění.

Pomoc při poškozených plotýnkách: Cviky pomáhají při poškození a regeneraci plotének jako jsou pokřivené a vyhřezlé ploténky.

Zlepšení krevního oběhu: Pomáhá i při zlepšení cirkulace krevního oběhu, což má pozitivní vliv na celkovou činnost těla.

Pomoc při bolesti zad: Inverzní terapie je účinná na odstranění bolesti, jakož i na akutní bolest celé páteře. Také slouží k předcházení těchto problémů jako preventivní péči.

Inverzný stôl DUVLAN Vertigan
Technický popis:
- odolný ocelový rám
- polstrovaná opěrka zad i hlavy- PVC
- možnost naklonění opěradla (pomocí nastavitelného popruhu si můžete zablokovat otáčení opěradla a nastavit opěradlo dle vašich potřeb)
- pěnové úchopy nohou
- doporučená výška postavy: 147 - 198 cm
- rozměry (d x š x v): 122 x 76 x 158 cm
- maximální nosnost: 137 kg
- hmotnost: 24 kg
- možnost sklopení lavičky pro 
- pro intenzivní domácí použití

Doplňkové parametry

Kategorie: Fitness lavičky speciální
Nosnost: 137 kg
Rozměry (d x š x v): 122 x 76 x 158 cm
Hmotnost: 24 kg
Lavice vhodná pro komerční účely: ne

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .