Eliptický trenažér NORDICTRACK C9.9

Kód: FS-NTEL79820-INT
35 989 Kč
Skladem (2 - 7 dní)
Možnosti doručení

Crossový trenažér do domácího prostředí. Aplikace iFIT (připojení přes Bluetooth), MP3 připojení, zabudované reproduktory a ventilátor, 7" grafický dotykový displej, 11kg setrvačník. Nosnost 159kg, hmotnost 110kg.

Detailní informace

Detailní popis produktu

NordicTrack Commercial C9.9 je špičkový crossový trenažér, který zákazníkům poskytuje kombinaci kvalitní mechaniky a ergonomie rámu s nosností až do 159 kg váhy cvičence. V přední části je umístěn setrvačník o hmotnosti 11 kg, který zajistí tichý a plynulý chod stroje i při vyšší zátěži.Trenažér je vhodný jak pro drobnější i vyšší postavy, a to díky přirozené ergonomii pohybu. Délka kroku je nastavitelná v rozmezí 45 – 48 cm a elektronicky nastavitelný sklon je až do 20°. Nejmenší sklon zajistí nejméně náročný pohyb, a naopak při nejvyšším sklonu zabírají stehna a hýždě. Trénink na tomto stroji si tak můžete přizpůsobit vašim možnostem a aktuální kondici. Navíc model NordicTrack Commercial C9.9 umožňuje také nastavení úhlu chodidla a další tréninkové možnosti. Masivní rámová konstrukce, průmyslová ložiska ve všech pohyblivých částech stroje, včetně kvalitních komponentů, prodlužuje životnost stroje i při pravidelném tréninku. Šlapání na crossovém trenažéru je příjemné a velmi šetrné k vašim kloubům.

Všechna kloubová spojení trenažéru jsou kompletně osazena ložisky pro dlouhodobou životnost. Stroj má v přední části vyvážený setrvačníkový systém o hmotnosti 11 kg, elektronicky ovládanou magnetickou brzdu a komfortní, plynulý chod i při větších dennodenních zátěžích. Odpor a tichý plynulý chod stroje zajišťuje magnetický brzdný systém 22 with SMR™ Silent Magnetic Resistance. Stroj má rozsah zátěží jak pro ženy, tak pro muže s 22 elektronicky ovládanými úrovněmi odporu. "One-touch" klávesy zařídí jednoduché navolení požadovaného sklonu nebo zátěže v jediném kroku. S CoolAir ventilátorem zabudovaným přímo v tréninkové konzoli bude váš trénink o další level pohodlnější. Dopřejte si nonstop osvěžení během šlapání.

Eliptical NordicTrack Commercial C9.9 nabízí podsvícený 7" grafický dotykový displej, který se snadno ovládá a zobrazuje všechny běžné hodnoty tréninku. Základní zobrazované parametry na displeji jsou: čas, rychlost, vzdálenost, spálené kalorie (spotřeba Kcal), zátěž a tepová frekvence ( pomocí dlaňových snímačů, či hrudního BLUETOOTH pásu, který není součástí balení, můžete jej ale u nás dokoupit.) Z programové nabídky má 26 přednastavených programů na spalování kalorií a zvyšování tělesné kondice.Stroj disponuje zabudovanými reproduktory s možností připojení MP3 přehrávače. je držák na tablet, který využijete pro tréninkovou aplikaci iFit nebo sledování oblíbených seriálů pro maximální komfort při tréninku.Tablet není součástí dodávky.

Model NordicTrack Commercial C9.9 má tréninkovou aplikaci iFIT přímo zabudovanou v trenažéru. K trenažéru není možné připojit tablet nebo telefon.

Eliptický trenažér disponuje stabilními madly se zabudovanými dlaňovými senzory. hand-pulsy pro měření tepové frekvence. Přesnějšího měření dosáhnete přes hrudní pás s bluetooth komunikací s přesností EKG, který není součástí dodávky stroje, ale můžete jej u nás dokoupit. Díky změření tepu přes hrudní pás můžete zcela bez omezení trénovat a využívat tak programů využívajících snímání vaší tepové frekvence. Součástí trenažéru jsou vyrovnávače nerovností podlahy pro maximální stabilitu a bezpečí při tréninku. Dále je součástí také praktický držák na láhev s vodou pro důležitý pitný režim. Transportní kolečka poslouží ke snadnému přesunutí po pokoji, když zrovna necvičíte.

Na kompletní stroj poskytujeme 3 roky záruku, na rám trenažéru pak 5 let záruku.

Technický popis:
- nosnost trenažéru: 159 kg
- hmotnost trenažéru: 110 kg
- způsob využití: domácí
- brzdný systém: magnetická brzda
- regulace zátěže: elektronická s možností programů
- setrvačníkový systém: 11 kg
- rozsah zátěže: MIN až MAX plynule
- konstrukce trenažéru: se setrvačníkem vpředu
- rozměry stroje po sestavení (d. x š. x v.): 173 x 74 x 174 cm
- délka kroku: 48 cm
- rozteč nášlapů: 5 cm
- možnosti nastavení: možnost nastavení délky kroku
- středové složení: šlapací střed s ložisky
- převod setrvačníku: řemen s dopínací kladkou
- osazení kloubových spojů: ložiska
- vyrovnání nerovností podlahy: ano
- transportní kolečka: ano
- možnost složení stroje: ne
- počet programů celkem: 26 programů
- přednastavené profily tratě: ano
- programy řízené tepem HRC: nemá
- uživatelsky nastavitelné programy: ano, s aplikací iFit
- další programy: manual, iFit aplikace
- měřené hodnoty: čas, rychlost, spálené kalorie, vzdálenost, výkon (W), frekvence otáček, srdeční tep
- zobrazení zátěže na displeji: ano
- dlaňové senzory (hand pulsy): ano
- bezdrátově hrudním pásem analog 5kHz: ne
- bezdrátově hrudním pásem Bluetooth: ano
- typ displeje: interaktivní SMART HD dotykový displej
- velikost displeje v palcích: 7 "

Ostatní parametry:
- bluetooth komunikace

Napájení:
- síťová přípojka 230 V

Záruka na kompletní stroj: 3 roky
Záruka na rám stroje: 5 let

Doplňkové parametry

Kategorie: Domácí eliptické ergometry
Nosnost: 159 kg
Brzdný systém: magnetický
Měření vzdálenosti: ano
Ruční senzory: ano
Počet stupňů zátěže: 22
Ovládání zátěže: elektronické
Hmotnost: 110 kg
Šířka: 74 cm
Výška: 174 cm
Délka: 173 cm
Hmotnost setrvačníku: 11 kg
Konstrukce elipticalu: přední setrvačník
Měření času: ano
Měření rychlosti: ano
Měření spálených kalorií: ano

Aplikáce iFit

Tréninková aplikace iFit

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.