Dětské hřiště Trigano Foly

Kód: 6516

Detailní popis produktu

Chcete pro děti připravit zábavné léto plné her? S hřištěm Trigano EVO se vám to určitě podaří. Vaše zahrada bude plná dětského smíchu, ať už máte menší, nebo větší děti. O bezpečnost svých dětí s Trigano EVO nemusíte mít strach. Naše hřiště jsou vyráběny ve Francii pro domácí použití podle evropských bezpečnostních norem a kritérií. tower zmena2

 Central tower 

Centrální věž s protiskluzovou podložkou je základní částí dětského hřiště. Jednotlivé části na hraní můžete rychle a snadno vyměnit. Každé dítě si tak zaručeně najde svou oblíbenou hru a zažije nová dobrodružství. Vaše zahrada se stane místem, kde se děti naučí a objeví nové schopnosti a zažijí jedinečné okamžiky plné zábavy.

 monkey bridge 

 

Monkey bridge

Skvělé se hodí pro malé akrobati, kteří mají rádi adrenalin. Dětem umožňuje zlepšit jejich zručnost a zažít dobrodružství při lezení.

  

 

 

slide

 

 Slide

Pro každé dítě neexistuje lepší zábava, jako skluzavka. Stane se jednou z nejoblíbenějších her pro vaše děti a jejich kamarádů. Oceníte ochranné zábradlí, které poskytne pocit jistoty a bezpečnosti.

 

 

 

 

infernal rings

 

Infernal rings 

Odvážlivci si mohou vyzkoušet překonání třmenů až k věži hřiště. Čas na této překážkové dráze je výzvou pro všechny malé dobrodruhy! Výborně si zde trénují kromě síly i trpělivost dostat se do vytouženého cíle.

 

 

 

spider

 

 Spider 

Děti se potěší této obří pavučině, kde se mohou hrát na svého oblíbeného hrdinu. S kamarády si při lezení na vrchol mohou vyzkoušet své síly a přitom se do sytosti vyřádit.

 

 

 

 

flying carpet

 

Flying carpet 

Útulné hnízdečko, které ocení menší i větší děti. Tento kouzelný koberec se stane útočištěm pro každe dítě. Užijí si spoustu aktivní zábavy při houpání, nebo si zde naopak mohou klidně odpočinout.

 

 

 

22203-1

 

 

  Vyrobeno ve Francii, tento produkt splňuje nejpřísnější evropské bezpečnostní normy.

 

 

 

 

Vhodné pro děti:

Central tower: 4-12 let
Monkey bridge: 4-12 let
Slide 2,63 m: 3-9 let
Infernal rings: 4-12 let
Spider: 3-12 let
Flying carpet: 3-12 let


 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dětská hřiště
Průměr tyče: 50 mm
Rozměry (d x š x v): 500 x 430 x 270 cm
Hmotnost: 72,5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.